Strona Główna
 Zloty  FAQ  Szukaj  Kalendarz Rejestracja  Zaloguj
Vulcaneria.pl Strona Główna
Vulcaneria.pl - Warunki Rejestracji

Zanim przejdziesz dalej KONIECZNIE przeczytaj!!!

Administratorzy i moderatorzy forum Vulcaneria.pl podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów, webmasterów lub Vulcaneria Club (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Na naszym forum jest zasada, że nie rozmawiamy na tematy związane z polityką i religią. Dlatego, dbając do dobro naszej społeczności, zobowiązujesz się nie poruszać takich tematów i zgadzasz się na interwencję webmastera, administratorów lub moderatorów gdyby taki temat się pojawił.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Podając na forum VC linki do zdjęć, filmów i plików dźwiękowych, których jesteś autorem lub wklejając zdjęcia lub grafikę przez siebie zrobioną, zgadzasz się na wykorzystanie tych materiałów przez VC do tworzenia archiwum, prezentacji i filmów służących do promocji Vulcaneria Club i zamieszczanych w dziale Galeria oraz serwisach Facebook, Youtube i innych portalach.

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template bLock v 0.2 modified by Badger
Copyright by Vulcaneria.pl © 2011