BOSS HOSS

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Polek
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 31, 2019
Miejscowość: Zawiercie
Motocykl: VN2000
VROC: 0

BOSS HOSS

Post autor: Polek » czw kwie 15, 2021

Witam
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie jak w tytule. U nas to rzadkość, więc trudno zasięgnąć języka a miałbym kilka prostych pytań do kogoś, kto tym jeździ i po prostu pogadać. Jest tu ktoś taki?

Ps. Wkleiłem tu jeszcze raz to co przez swoje gapiostwo napisałem w nieodpowiednim dziale.
Pozdrawiam Marek

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Re: BOSS HOSS

Post autor: MaciekSz » czw kwie 15, 2021

Chyba na tym forum ciężko będzie. VN2K z tyłem 300mm prowadzi się przy tym lekko jak torówka.

Miał ode mnie kolega z pracy. Nigdy nie przyjechał, bo miał problem z wchodzeniem w warszawskie zakręty, więc nawet nie miałem okazji nawet się przysiąść. Ale generalnie mówił, że sprzęt do jazdy na wprost i po suchym. Raczej garażowo salonowy niż do nawijania km...

Więc jak kupisz - daj znać ;)
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

Polek
Posty: 33
Rejestracja: czw sty 31, 2019
Miejscowość: Zawiercie
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Re: BOSS HOSS

Post autor: Polek » czw kwie 15, 2021

Jakieś 3 tygodnie temu widziałem na żywo, akurat był do sprzedania blisko mnie. Ogólny wygląd nie w moim stylu, głownie z powodu długiego widelca i przeróbek. Nie wiesz jaki widelec miał kolega? Z tym długim po mieście rzeczywiście może być kiepsko. Ale... zaskoczyło mnie jego wyważenie, stawianie do piony, jakby połowa wagi mojej dwójki.
Pozdrawiam Marek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 12 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 12 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą