gniazdo usb

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » pt sty 14, 2022

siemka szukam motywacji gdzie zalozyc gniazdo usb by ładować telefon podpowiedzcie cos lub uchwyt z ladowarka

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: gniazdo usb

Post autor: Tex66 » pt sty 14, 2022

Kolego,
Przeczytałem posty które założyłeś i mam wrażenie, że sam nie wiesz czego chcesz lub sobie z nas Forumowiczów żartujesz.

Dla przykładu:
1. Sakwy VN 750 – szukasz inspiracji jakie zamontować.
Najlepiej żeby wszyscy wrzucali zdjęcia swoich sakw i kufrów jak to napisałeś na Forum żebyś znalazł inspirację (zero odpowiedzi – nie dziwi Cię to?).
2. Wskaźnik biegów VN 750 – tu czekasz na opinię czy dużo zabawy – (tu również zero odpowiedzi).
A tak po za tematem:
- W VN 750 najwłaściwszym rozwiązaniem byłby wskaźnik biegów typu „Plug and Play”.
- Dlaczego?
- Bo nie masz ECU ani czujnika położenia biegu za wyjątkiem czujnika biegu neutralnego.
- Nawiasem mówiąc rzecz banalnie prosta do zrobienia.
3. Tarcza prędkościomierza VN 750 – „naprodukowaliśmy” się z Wielebnym Bolo i żadnej odpowiedzi z Twojej strony (ani be ani me), mało tego chcesz jeszcze filmik lub opis z procedurami administracyjnymi po zmianie tarczy z mil na km. Żartujesz?
4. Jaki olrj (pisownia oryginalna) – dostałeś ode mnie procedurę wymiany i sprawdzania poziomu oleju w VN 750, nawet Wielebny Bolo zwrócił Ci słuszną uwagę na język, nie czytasz tego co piszesz i wysyłasz. Tu również ani be ani me z Twojej strony czy pomogło.
5. Gniazdo USB – szukasz motywacji gdzie założyć gniazdo.
Około 80-90% tych gniazd przeznaczonych do motocykli montuje się na kierownicy ale jak się uprzesz to upchasz go w błotniku lub zamontujesz pod silnikiem; - tylko po co?
P.S.
Zwróć uwagę na język i formę:
- „jaki olej sea do walu polecacie co i ile go tam wlac cooo”;
- „mam klometry ale te male niebieskie a chcialbym duyze zwykle da sie to zrobic czy zabawa mega duza cooo”;

Powodzenia w szukaniu inspiracji i motywacji.
Tex66

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

Re: gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » sob sty 15, 2022

panie spokojnie bo ci zylka peknie czytam po to jest forum by sobie pomagać

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

Re: gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » sob sty 15, 2022

po co ta spinka czasem każdemu moze sie zdarzyć tak zwana literowka mieka guma ziomek

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

Re: gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » sob sty 15, 2022

zgniazda sa kolego rozne i mozna je montowac nawet z boku motocykla po co sie spinasz kup sobie cos na uspokojenie

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: gniazdo usb

Post autor: Tex66 » ndz sty 16, 2022

To prawda, Forum winno służyć pomocy i wymianie informacji ale obowiązuje też „niepisana” forma zwracania się o nią, jak również wskazana jest jakakolwiek informacja zwrotna w formie np. podziękowania.
Świadczy to o wzajemnym szacunku, podobnie jak zwracając się do kogoś używania „dużej” litery.
O podzieleniu się wiedzą z Twojej strony nie ma najmniejszej mowy, forma zwracania się jest żenująca a o jakimkolwiek grzeczności to zapomnij.
Masz rację literówka może się przydarzyć, ale żeby w każdym z trzech wczorajszych jednozdaniowych komentarzach popełnić po kilka błędów ortograficznych i stylistycznych w każdym?
Zapewniam, nic mi nie pęknie, nic nie musze brać na uspokojenie i na pewno się nie spinam gdyż swoją obecność na Forum i to co piszę w założonych przeze mnie postach i komentując w innych traktuję bardzo swobodnie, z dużym dystansem, dobrze się przy tym bawiąc i mam trochę satysfakcji, że komuś mogłem pomóc (poczytaj moje komentarze bez względu na model VN-a).

Masz 29-cio letniego VN750, za to żadnej wiedzy o jego mechanice.
Ile się nim nalatałeś? – 2-3 miesiące?
Problemy techniczne i pytania z nimi związane będziesz miał z początkiem tego sezonu motocyklowego – pewne jak „Amen w pacierzu”.

Przytaczając zwroty:
- „jaki olej sea do walu polecacie co i ile go tam wlac cooo”.
- „mam klometry ale te male niebieskie a chcialbym duyze zwykle da sie to zrobic czy zabawa mega duza cooo”.
zasugerowałem abyś zwrócił uwagę na język i formę zwracania się do Kolegów mając na uwadze właśnie szacunek do innych, inaczej nie masz co liczyć na jakiekolwiek pomocne sugestie i odpowiedzi na swoje pytania ale to już pewnie zauważyłeś.

P.S.
Ja nie piszę PRIV-ów chcąc czegoś (chcąc czegoś a nie prosząc o coś), ich formy i ilości błędów nie będę opisał ale mogę je załączyć jako zrzut ekranu (nadawca jest widoczny).
Tex66

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

Re: gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » ndz sty 16, 2022

Nie jestem polonista a na forum chodzi o pomoc i treść a nie o to czy stylistycznie jest super czy nie i za wszystko dziękuję naprawde i nikomu nie życzę jak kolega nic złego

Awatar użytkownika
HubertDrzewinski
Posty: 39
Rejestracja: pn wrz 13, 2021
Motocykl:

Re: gniazdo usb

Post autor: HubertDrzewinski » ndz sty 16, 2022

Co do liczników ogarnołem da sie dużo tylko trzeba chcieć pozdrawiam serdecznie i życzę miłego sezonu dużo fajnych tras i mega ilości kilometrów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą