Szukam pomocy fachowca VN 750 Wawa (długi post)

Awatar użytkownika
Tiszo
Posty: 893
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Stary Dybów
Motocykl: VN 2000
VROC: 32243

Post autor: Tiszo » czw sie 11, 2011

Amess pisze:W tym, który zalewa jak na złość wszystkie śrubki są... :mad: Ale walczę dalej... Zreanimuje go choćbym miał na śrubki rozkręcic i złożyć z powrotem (choć nie ukrywam, że wolałbym to jednak zrobić nieco szybciej, żeby posmigać póki w miare ciepło...)
Zalewanie to nic wielkiego, albo podwiesił się pływak albo membrana jest walnięta. Mębrany mam jak coś to się dogadamy. Inne części też do gaźnika.

Awatar użytkownika
Amess
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 30, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 750 '86
VROC: 0

Post autor: Amess » czw sie 11, 2011

Gaźnik poszedł do gruntownego czyszczenia na Wiertniczą... nie mogłem znaleźć żadnego speca od gaźników - trudno, tylko, że finansowo pewnie zaboli... no i zabierają się do tych gaźników już dwa dni... Jakby co - chętnie się odezwę po części - dzięki za chęć pomocy, bo panowie już uprzedzili, że u nich membrana to kosztuje 750 PLN 8/ Mam nadzieję, że będziesz bardziej litościwy...
Przy okazji wyciągnąłem rozrusznik i oddałem na Modlińską do przeglądu. Efekt - wymiana szczotek i przetoczenie, bo już stracił okrągły kształt...

Awatar użytkownika
Tiszo
Posty: 893
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Stary Dybów
Motocykl: VN 2000
VROC: 32243

Post autor: Tiszo » ndz sie 14, 2011

Chyba za komplet, jedna nowa do 1500 to koszt 500 zł, i zestaw do 750 też, mają marże.
U mnie komplet używanych 250 zeta, a pojedynczo 150 zł. Za czyszczenie to biorę 100 zł ale je rozbieram a nie dmucham powietrzem (mowa o wyciągniętych gaźnikach) :mrgreen:
Nie stety jak siedzą w moto to troszkę więcej bo chyba posiadacze 750 wiedzą jak łatwo je wyciągnąć :mrgreen: a co dopiero wsadzić :mad:

Awatar użytkownika
Amess
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 30, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 750 '86
VROC: 0

Post autor: Amess » pt sie 26, 2011

ŻYJE!!!!! :yeee: :yeee: :yeee: moja Wisienka ożyła!!!
Dzięki wszystkim, którzy pomagali choćby dobrym słowem. Dziś ostatecznie poskladany, po reanimacji gaźników, rozrusznika itp. Odpalił! Pocharczał, pogulgotał, a po wyregulowaniu obrotów jałowego chodzi jak zegarek!!! I koniec kłopotów z odpalaniem na ciepło. Pali bez dotykania manetki! Jestem szczęśliwy... Do zobaczenia w trasie, póki jeszcze sezonu kawałek...

starusheck
Posty: 182
Rejestracja: ndz maja 02, 2010
Miejscowość: Biskupiec
Motocykl: VN 750 '97
VROC: 32179

Post autor: starusheck » sob sie 27, 2011

Amess pisze:ŻYJE!!!!! :yeee: :yeee: :yeee: moja Wisienka ożyła!!!
Dzięki wszystkim, którzy pomagali choćby dobrym słowem. Dziś ostatecznie poskladany, po reanimacji gaźników, rozrusznika itp. Odpalił! Pocharczał, pogulgotał, a po wyregulowaniu obrotów jałowego chodzi jak zegarek!!! I koniec kłopotów z odpalaniem na ciepło. Pali bez dotykania manetki! Jestem szczęśliwy... Do zobaczenia w trasie, póki jeszcze sezonu kawałek...
Gratulacje!!! Ja swoj tez poskladalem, walek, rozrzad, gazniki (bo jestem Polak i lubie krecic), synchro (na wezykach po swojemu) i cyka idzie jak zegar. BTW Tiszo thx za kazda pomoc tak na priv jak i na main. Pozdrawiam serdecznie i powodzonka.
..czy swiat wiele sie zmieni gdy z mlodych gniewnych powstana starzy wkurwieni?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą