wypadek a sprawca zwiał!

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
tomas
Posty: 88
Rejestracja: czw gru 23, 2010
Miejscowość: zamość
Motocykl: vn 750
VROC: 33193

wypadek a sprawca zwiał!

Post autor: tomas » czw sty 06, 2011

Pomyślałem ,że może temat być ciekawy.. Jak już kiedys wspomniałem miałem krakse. Kobieta wymusiła pirwszeństwo i zwiała , ja gleba. Motor troche porysowany ja wybity bark i 3 tygodnie gips. Byli świadkowie ale nikt nie spisał numerów bo mnie sciągali z asfaltu.. Pomyślałem zero odszkodowania.. Była tez policja . Czyli wypadek był udokumentowany: policja , świadkowie, karta leczenia. Miałem tylko OC w PZU. W necie poczytałem o takiej sytuacji, żę sprawca zwiał.. okazało się że istnieje Ubezpieczeniowu Fundusz Gwarantowany!!!! Czyli idziemy do naszego ubezpieczyciela z papierami i się toczy ...Mowa tu o utracie zdrowia .. właśnie dostałem kase! DUŻO! Więc jak mamy świadków to jest szansa nawet jak K.....a ucieknie. :ok:
jak gówno nie umie pływać to mówi ,że woda jest rzadka

Awatar użytkownika
Zegal
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 01, 2010
Miejscowość: Łódź
Motocykl: VN 900 Classic SE
VROC: 33069

Post autor: Zegal » czw sty 06, 2011

o proszę, dobrze wiedzieć że jest coś takiego.

tomas
Posty: 88
Rejestracja: czw gru 23, 2010
Miejscowość: zamość
Motocykl: vn 750
VROC: 33193

Post autor: tomas » czw sty 06, 2011

Lepiej nie mieć takich akcji ale przynajmniej jest jakaś sprawiedliwość :yeee: i prawo :yeee: Na marginesie to 70 procent kierowców aut jeździ jak niedzielni kierowcy! Trzeba mieć oczy wkoło głowy. Sam dużo śmigam autem i słabo mi się robi jak widzę co ludzie wyprawiają! Jak by nie ABS to bym piach wąchał...

[ Dodano: Czw Sty 06, 2011 ]
nie miałem zamiaru pisać o tym......ale pare piw ... dwa lata temu taki Ku.......s zabił mi brata............................................................................................................
pod jego domem...mówił że go nie widział. sory że tak smęce ale zrozumcie.... sory.
jak gówno nie umie pływać to mówi ,że woda jest rzadka

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » czw sty 06, 2011

tomas pisze:Lepiej nie mieć takich akcji ale przynajmniej jest jakaś sprawiedliwość :yeee: i prawo :yeee: Na marginesie to 70 procent kierowców aut jeździ jak niedzielni kierowcy! Trzeba mieć oczy wkoło głowy. Sam dużo śmigam autem i słabo mi się robi jak widzę co ludzie wyprawiają! Jak by nie ABS to bym piach wąchał...

[ Dodano: Czw Sty 06, 2011 ]
nie miałem zamiaru pisać o tym......ale pare piw ... dwa lata temu taki Ku.......s zabił mi brata............................................................................................................
pod jego domem...mówił że go nie widział. sory że tak smęce ale zrozumcie.... sory.
Wyrazy współczucia...

I co jest przykre my nie mamy jak się tłumaczyć a kierowcy puszek zawsze powiedzą "nie widziałem" lub "tak szybko jechał"
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » czw sty 06, 2011

Zegal pisze:o proszę, dobrze wiedzieć że jest coś takiego.
lepiej nigdy z niego nie korzystać
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Baudolino
Posty: 945
Rejestracja: ndz cze 13, 2010
Miejscowość: Kraków
Motocykl: Lucynka
VROC: 32426

Post autor: Baudolino » czw sty 06, 2011

Tylko się nie nakręcajcie że kierowcy aut to partacze, a motocyklisci są wspanili itd. Odsetek kretynów jest taki sam w każdej spolecznosci.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » czw sty 06, 2011

TOMAS przykro i mi z powodu twojego brata ,ale takie mamy drogi no i jeszcze więcej wspaniałych mistrzów kierownicy .Prawko to dziś komercyjny wymóg i ''każdy '' je ma , co sie nijak ma do umiejętności.

tomas
Posty: 88
Rejestracja: czw gru 23, 2010
Miejscowość: zamość
Motocykl: vn 750
VROC: 33193

Post autor: tomas » czw sty 06, 2011

Badger pisze:
Zegal pisze:o proszę, dobrze wiedzieć że jest coś takiego.
lepiej nigdy z niego nie korzystać
mam nadzieję że nikt nie będzie ..ale chwila refleksji nad bezpieczeństwem nie zaszkodzi... uważajmy.... sory za przykry temat ale życie to nie tylko słońce...
jak gówno nie umie pływać to mówi ,że woda jest rzadka

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » pt sty 07, 2011

tomas pisze:Miałem tylko OC w PZU
na wszelki wypadek można dokupić NNW, kosztuje chyba kilkadziesiąt PLN, to zawsze w razie wypadku pewnie łatwiej jakieś pieniadze dostać. Ja takowe wykupiłem i jak się trochę przeszlifowałem po asfalcie (trafiłem dwie świeżutkie dziury i już nie dało rady wyprowadzić), co prawda wiele mi się nie stało, poobcierane noga i ręka, nieco przytarte ciuchy, obtarte gmole. I wszystko by było fajnie gdybym nie stwierdził ze właściwie wiele mi się nie stało i nie odę do lekarza, a gdy wszystko się ładnie zagoiło, to sobie przypomniałem ze właśnie po to wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie :mrgreen:
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4585
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » pt sty 07, 2011

Ja-jo pisze:
tomas pisze:Miałem tylko OC w PZU
na wszelki wypadek można dokupić NNW, kosztuje chyba kilkadziesiąt PLN, to zawsze w razie wypadku pewnie łatwiej jakieś pieniadze dostać. Ja takowe wykupiłem i jak się trochę przeszlifowałem po asfalcie (trafiłem dwie świeżutkie dziury i już nie dało rady wyprowadzić), co prawda wiele mi się nie stało, poobcierane noga i ręka, nieco przytarte ciuchy, obtarte gmole. I wszystko by było fajnie gdybym nie stwierdził ze właściwie wiele mi się nie stało i nie odę do lekarza, a gdy wszystko się ładnie zagoiło, to sobie przypomniałem ze właśnie po to wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie :mrgreen:

Z dodatkowymi bezpieczeniami, to trochę jak parasolem :mrgreen: , jak wezmę to mam gwarancję dobrej pogody

Awatar użytkownika
Baudolino
Posty: 945
Rejestracja: ndz cze 13, 2010
Miejscowość: Kraków
Motocykl: Lucynka
VROC: 32426

Post autor: Baudolino » pt sty 07, 2011

NNW to nie AC. Z NNW wypłacają kasę w momencie utraty zdrowia, a kilka zadrapań chyba nie kwalifikuje się do wyplaty tego odszkodowania. Wypłata z tego ubezpieczenia jest też ściśle zwiazana z wysokością skladki, czyli śmieszne pieniądze płacisz-śmieszne pieniądze dostajesz.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » pt sty 07, 2011

Jeśli rana przekracza ileśtam cm i coś tam dalej, to akurat konsultowałem. Ale pisze to w myśl tego że jak się glebnie porządnie (np rzeczony wybity bark to już coś) a świadkow się nie uświadczy, to zawsze to jakaś pociecha.
Z dodatkowymi bezpieczeniami, to trochę jak parasolem
w zasadzie zapłacić 50-80 czy ileś tam zł. i mieć za to gwarancje niemania wypadków, to dobry interes :mrgreen:
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4585
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » pt sty 07, 2011

Ja-jo pisze:w zasadzie zapłacić 50-80 czy ileś tam zł. i mieć za to gwarancje niemania wypadków, to dobry interes :mrgreen:
I tego się właśnie trzymam.
Wykupuję assistance na Europę i jak dotąd (puk, puk :mrgreen: ) nie miałem okazji skorzystać. :yeee:
Ciekawe ile będzie w tym roku? W zeszłym PZU straszyło, że dla mutorów podniesie znacznie :wall:

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » pt sty 07, 2011

Lecho69 pisze:
Ja-jo pisze:w zasadzie zapłacić 50-80 czy ileś tam zł. i mieć za to gwarancje niemania wypadków, to dobry interes :mrgreen:
I tego się właśnie trzymam.
Wykupuję assistance na Europę i jak dotąd (puk, puk :mrgreen: ) nie miałem okazji skorzystać. :yeee:
Ciekawe ile będzie w tym roku? W zeszłym PZU straszyło, że dla mutorów podniesie znacznie :wall:
A weź tylko nie kup i zaraz będziesz miał problem... Odpukać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 14 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 14 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą