VN 750 wyciek oleju

Awatar użytkownika
Karamba
Posty: 97
Rejestracja: ndz mar 17, 2013
Miejscowość: pomorskie
Motocykl: Kawasaki VN 750, Honda GL 1200
VROC: 36935

VN 750 wyciek oleju

Post autor: Karamba » czw kwie 25, 2013

Witam , potrzebuje pomocy bardziej doświadczonych w temacie . Pojawił się wyciek oleju z pod dźwigni biegów , a pytanie to - czy dam radę wydłubać stary zimering i założyc nowy bez wyciągania silnika i czy ktoś jest w stanie podać wymiar tego zimeringa
komar na pedały, romet , motorynka, jawa 175 ( ojca) CZ350 , długa przerwa i teraz VN 750 Św. Krzysztof jeździ z nami na tylnim siodełku tylko do 100km / h potem ustepuje miejsca Św.Piotrowi

Sztandar
Posty: 921
Rejestracja: pn sie 20, 2012
Miejscowość: Szczyty
Motocykl: drag star 1100
VROC: 0

Post autor: Sztandar » czw kwie 25, 2013

Oczywiście że dasz rade, bez większego problemu wydłubiesz stary i wpukasz nowy, tylko nie zapomnij nowego mocno wysmarować olejem. Co do wymiarów to średnice dopasujesz bez problemu tylko z szerokością jest problem z tego co pamiętam to jest 7,5mm i tylko orginał, ale ja założyłem 10mm [ polski za 2zł.] i śmiga bez problemu :ok:
Bo liczy się droga, nie cel.

Awatar użytkownika
Karamba
Posty: 97
Rejestracja: ndz mar 17, 2013
Miejscowość: pomorskie
Motocykl: Kawasaki VN 750, Honda GL 1200
VROC: 36935

Post autor: Karamba » pt kwie 26, 2013

no i wielkie dzięki Sztanderar :D uspokoiłeś mnie , że nasmarować to wiem ( kto smaruje ten jedzie :piwa: ) W poprzedni wekend byłem w Pelplinie na otwarciu a tu plama oleju pod moto , wstyd ze nic nie mów :oops: . Dziś jak wrócę z roboty to się za to biorę . Jeszcze raz dzięki :ok:
komar na pedały, romet , motorynka, jawa 175 ( ojca) CZ350 , długa przerwa i teraz VN 750 Św. Krzysztof jeździ z nami na tylnim siodełku tylko do 100km / h potem ustepuje miejsca Św.Piotrowi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą