Strona Główna
 Zloty  FAQ  Szukaj  Kalendarz Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TABLICZKA ZNAMIONOWA (proszę o pomoc) SPRAWA PILNA:-)
Autor Wiadomość
Lukasz1982 

Motocykl: Kawasaki VN 750 Twin
  Wysłany: Pon Wrz 18, 2017   TABLICZKA ZNAMIONOWA (proszę o pomoc) SPRAWA PILNA:-)

Witajcie! Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamionowej od Vulcan VN750 TWIN z 1987r., żeby dorobić wg tych danych drugą taką samą, bo nie mam przy swoim, a na przegląd mi potrzebna. Ktoś mógłby wrzucić zdjęcie?

Pozdrawiam

Rav 

Motocykl: VN 800 Classic=> R1100RT
Wysłany: Pon Wrz 18, 2017   

Pierwsze słyszę by na przeglądzie sprawdzali tabliczki, jedynie nr. Vin na główce ramy.

ciecio 

Motocykl: Kawasaki Vulcan 900 Classic
VROC: 36107

Mi zawsze sprawdzają tabliczkę

PPV 

Motocykl: VN900 Custom 2007
VROC: 37483

ciecio napisał/a:
Mi zawsze sprawdzają tabliczkę

I na pewno każdy "diagnosta" wie, jak wygląda tabliczka od Vulcana VN750 TWIN z 1987r :D

Skrobel 

Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582
Wysłany: Wto Wrz 19, 2017   

Ale są motocykle, w których fabrycznie nie było. Wtedy diagnosta (za dodatkową opłatą) takową dorabia. Miałem tak w 800 - Japończycy w 1998 nie robili jeszcze tabliczek, jedynym identyfikatorem był numer na główce ramy. Nie pamiętam dokładnie jak to się odbyło, ale diagnosta zamówił gdzieś specjalną naklejkę i już potem miałem tabliczkę.

I żaden diagnosta nie wie jak wygląda fabryczna tabliczka w 750 :)

Kater 

Motocykl: vn 1500 nomad
VROC: 35878

Na stacji okręgowej diagnosta dorobi Ci tabliczkę zastępczą, oczywiście osobno płatne :)

Kristofer 

Motocykl: Honda Goldwing

Zmień diagnostę :ok:

Lukasz1982 

Motocykl: Kawasaki VN 750 Twin

W zeszłym roku zrobił mi przegląd bez tabliczki, ale zaznaczył, że powinna być. Sprawdzałem, że tabliczka na allegro kosztuje ok. 30 zł i wiem, że ma być przy przeglądzie, może być nawet nieoryginalna.
Tylko chodzi mi o to jakie dane są umieszczane na tabliczce. Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie nawet od innego Kawasaki mniej więcej z tego roku? Byłbym wdzięczny:-)

Mayones 

Motocykl: VN800->K1200RS->

Skrobel napisał/a:
...Japończycy w 1998 nie robili jeszcze tabliczek...

...a ponoć taki zaawansowany technologicznie kraj.

jacyII 

Motocykl: vn 800

Witajcie

Mam motocykl sprowadzony z Belgii (rocznik 95 ) tam tylko numer nabity na główce ramy , robione przeglądy nikt się nie pytał o tabliczkę , aż tu ostatni diagnosta gdzie tabliczka?.
Zrobiłem wywiad i podobno te z Niemiec, USA , Kanady takowe miały , a te z Belgii już nie . Trzeba zaświadczenie od diagnosty -dylać do wydziału komunikacji wniosek powrót do diagnosty - wyrabiają tabliczkę zastępczą koszt całości około 76 zł tragedia ..... albo

na takiej tabliczce jest wpisany numer VIN- ten sam co wybity na ramie i głośność tłumika w decybelach z podanymi obrotami silnika . wzór w necie lub na allegro - tak jest w vn800 :)

pozdro

jacyII 

Witajcie

Mam motocykl sprowadzony z Belgii (rocznik 95 ) tam tylko numer nabity na główce ramy , robione przeglądy nikt się nie pytał o tabliczkę , aż tu ostatni diagnosta gdzie tabliczka?.
Zrobiłem wywiad i podobno te z Niemiec, USA , Kanady takowe miały , a te z Belgii już nie . Trzeba zaświadczenie od diagnosty -dylać do wydziału komunikacji wniosek powrót do diagnosty - wyrabiają tabliczkę zastępczą koszt całości około 76 zł tragedia ..... albo

na takiej tabliczce jest wpisany numer VIN- ten sam co wybity na ramie i głośność tłumika w decybelach z podanymi obrotami silnika . wzór w necie lub na allegro - tak jest w vn800 :)

pozdro

Painkiller 

Motocykl: Kawa VN800 A
VROC: 34211

Miałem ten sam problem, raz pojechałem do nieodpowiedniego diagnosty i zaczął szukać tabliczki. Jak nie znalazł nie podbił dowodu tylko wysłał do wydziału komunikacji żebym załatwił pozwolenie na zrobienie nowej. Zmarnowałem jeden dzień, zmarnowałem kasę i teraz mam takie coś:

Diagnosta wydrukował to na poczekaniu. Aaaaa zapomniał bym, drugi raz na żadnym przeglądzie nie pytali i nie szukali tabliczki.
VROC #34211

pol3k

Przemo 

Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Classic :D

Painkiller 

Motocykl: Kawa VN800 A
VROC: 34211
Wysłany: Sro Wrz 20, 2017   

Przemo napisał/a:
Classic :D

Nooo:) Miał tak wpisane w dowód przy pierwszej rejestracji ale nie chciałem już tego ruszać bo wiadomo jak to z urzędami.
VROC #34211

pol3k
Ostatnio zmieniony przez Painkiller Sro Wrz 20, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

Mayones 

Motocykl: VN800->K1200RS->

Skąd Wy bierzecie takich diagnostów ;)

Kosma 

Motocykl: EN500
VROC: 37122

Miałem ten sam problem .Znajdz na allegro grawera który wykonuje tabliczki albo naklejki grawerowane.Podajesz mu model rok prod vin i za 25 zł masz kłopot z glowy.

jacyII 

Mayones napisał/a:
Skąd Wy bierzecie takich diagnostów ;)

.....POZNAŃ...... ;)

Odpowiedz do tematu