VN750 Puka stuka

szogun
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2018
Miejscowość: Świnoujście
Motocykl: Kawasaki VN750
VROC: 0

VN750 Puka stuka

Post autor: szogun » ndz mar 04, 2018

Witam!
Dziś odpaliłem motorsa, pojechałem kawałek, wszystko ładnie pięknie, nagle zgasł, odpaliłem ale od razu słychać głośne metaliczne stukanie, towarzyszy temu od razu brak mocy, na jedynce jak na 3, cięzko idzie, obroty z np 7 po odpuszczeniu manetki od razu spadały, momentalnie tak jakby silnik mega mocno hamował, nie było czegoś takiego że odpuściłem ja wcześniej manetkę i powoli sobie tam schodził z obrotów, momentalnie do 2 tyś, jak jeszcze jechałem na tym to nagle tak jakby coś tam przeskoczyło, coś jak łańcuszek, jak przeskakuje na zębatkach, coś w tym stylu, myślicie że to to? Że łańcuszek wyciągnięty i napinacz nie dawał już rady? Coś tam czasami stukało ale trzeba było się naprawdę dobrze wsłuchać żeby cokolwiek można było usłyszeć, dodam ze normalnie pali, wszystko okej tylko coś głośno wali. Daję link żeby zobaczyć dźwięk tego: https://www.youtube.com/watch?v=pcY-fweOtVw

Awatar użytkownika
robdk
Posty: 190
Rejestracja: ndz wrz 06, 2015
Miejscowość: Końskie
Motocykl: EN500B
VROC: 0

Post autor: robdk » ndz mar 04, 2018

Raczej na tym nie jeździj. Bez interwencji tutaj się nie obejdzie, Jak przeskoczył łańcuszek to mam nadzieję, że nie pokrzywiło zaworów.
POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk

szogun
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2018
Miejscowość: Świnoujście
Motocykl: Kawasaki VN750
VROC: 0

Post autor: szogun » ndz mar 04, 2018

robdk, Dzieki za odp, na dniach oddam go w dobre ręce raczej.

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » pn mar 05, 2018

u mnie po takich spadkach mocy zawór poszedł na złom, tu akurat głowica się do tego przyczyniła , ale objaw na pewno nie do zbagatelizowania, niestety
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 0 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą