Opinie o KASK HUGO BOSS HB.01

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
SZYMEX
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 29, 2012
Miejscowość: Czarna Białostocka
Motocykl: Kawasaki VN 900 Clasic
VROC: 0

Opinie o KASK HUGO BOSS HB.01

Post autor: SZYMEX » sob lut 02, 2013

Witam , mam pytanie czy któryś z kolegów uzywał tego lub podobnego kasku. Prosze o opienie. Pozdrawiam Darek
http://allegro.pl/kask-hugo-boss-hb-01- ... 00068.html

FlasH
Posty: 146
Rejestracja: sob sie 11, 2012
Miejscowość: Warszawa / Rzepin
Motocykl: VN800 Classic
VROC: 0

Post autor: FlasH » ndz lut 03, 2013

Nie używałem, ale też się przymierzam do czegoś w tym guście. Ostatnio znalazłem coś takiego: http://sklep.motostyl.pl/index.php?cPat ... a&view=box
Wyglądają naprawdę przyzwoicie.

mirmur
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 27, 2011
Miejscowość: tczew
Motocykl: kawasaki vn 900
VROC: 35599

Post autor: mirmur » ndz lut 03, 2013

Hugo Boss AG – niemiecka firma produkująca odzież i perfumy z siedzibą w Metzingen, założona w 1923 przez Hugo Ferdinanda Bossa (1885–1948).

W czasie II wojny światowej zatrudniała więźniów[1][2], szyjących mundury dla Niemców. Projektantami czarnych mundurów SS byli prof. dr Karl Diebitsch i Walter Heck. Firma Hugo Boss była producentem mundurów dla SS, SA, Wehrmachtu i Hitlerjugend.


edit by moderator: Czy to jest opinia o kasku ???? Jeśli tak to chyba nie umiem czytać, następne posty nic nie wnoszące będą usuwane


:diabelek: :diabelek: :diabelek: :diabelek: :diabelek:
Ostatnio zmieniony ndz lut 03, 2013 przez mirmur, łącznie zmieniany 1 raz.
mirmur

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » ndz lut 03, 2013

ja wiem tylko z praktyki, że kask jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości i wyglądu jak jest gładki, bez naklejek, doklejek, naszywek, dokładek itp. Im więcej gadżetów poprawiających "look" tym mniej praktyczny i ergonomiczny i na koniec bezpieczny jest taki kask.
Nie mówiąc o komforcie użytkowania- patrz waga. Za 1k pln można znaleźć naprawdę dobry kask szczękowy lub otwarty, bez lansu, a funkcjonalny i chroniący głowę. A jaki, to już użyj opcji "SZUKAJ" na forum.




mirmur, a samochody Porsche lubisz??? jeździsz motocyklem japońskim, który został wyprodukowany w fabryce dostarczającej silniki do samolotów bombardujących Pear Harbor, mieszkasz w mieście, które za sprawą pana Milewskiego, zasłynęło z najbardziej bezwzględnego zachowania względem mniejszości niemieckiej pod koniec lat czterdziestych XX wieku, itp. itd. I dajesz radę z tym żyć??
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

SZYMEX
Posty: 54
Rejestracja: sob gru 29, 2012
Miejscowość: Czarna Białostocka
Motocykl: Kawasaki VN 900 Clasic
VROC: 0

Post autor: SZYMEX » ndz lut 03, 2013

O kask ten zapytałem bo widziałem go u znajomego , dostał go na "gwiazdkę " czy jak kto woli od Mikołaja ;) . Z wyglądu naprawde fajnie sie prezentuje , materiał wykonczeniowy zadowalający a nawet zadowalający + . Nie miałem możliwości założenia kasku gdyż to nie mój rozmiar ( za mały ), ale może uzytkownicy forum mieli stycznośc z tym typem kasu i sie wypowiedzą.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 4162
Rejestracja: ndz lip 17, 2011
Miejscowość: Tychy
Motocykl: VN 1600 Nomad "Phantom"
VROC: 34475

Post autor: Robson » ndz lut 03, 2013

Badger pisze:ja wiem tylko z praktyki, że kask jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości i wyglądu jak jest gładki, bez naklejek, doklejek, naszywek, dokładek itp. Im więcej gadżetów poprawiających "look" tym mniej praktyczny i ergonomiczny i na koniec bezpieczny jest taki kask.
Nie mówiąc o komforcie użytkowania- patrz waga. Za 1k pln można znaleźć naprawdę dobry kask szczękowy lub otwarty, bez lansu, a funkcjonalny i chroniący głowę. A jaki, to już użyj opcji "SZUKAJ" na forum.




mirmur, a samochody Porsche lubisz??? jeździsz motocyklem japońskim, który został wyprodukowany w fabryce dostarczającej silniki do samolotów bombardujących Pear Harbor, mieszkasz w mieście, które za sprawą pana Milewskiego, zasłynęło z najbardziej bezwzględnego zachowania względem mniejszości niemieckiej pod koniec lat czterdziestych XX wieku, itp. itd. I dajesz radę z tym żyć??
Nie ścierpiałem, jak i Badger :mad: :

"Tajemnicą Poliszynela jest to, że spółki-córki koncernu IG Farben, powstałe po wojnie, działają do dziś. Wśród nich są między innymi znane zakłady takie jak Bayer czy BASF."

6 mld marek kasiory... http://www.prawy.pl/index.php?option=co ... wydarzenie


Zyski, więźniowie

Więźniowie w Mauthausen byli zmuszani do niewolniczej pracy na rzecz niemieckich i austriackich firm. Oto lista tych firm:
-DEST cartel
-Accumulatoren-Fabrik AFA (główny niemiecki producent baterii do niemieckich okrętów U-Boot)
-Bayer (główny niemiecki producent art. medycznych i lekarstw)
-Deutsche Bergwerks- und Hüttenbau
-Linz-siedziba Eisenwerke Oberdonau (główny dostawca stali dla niemieckich czołgów Panzer)
-Flugmotorenwerke Ostmark (producent silników lotniczych)
-Otto Eberhard Patronenfabrik (fabryka amunicji)
-Heinkel and Messerschmitt (fabryka samolotów a także rakiet V-2)
-Hofherr und Schrenz
-Lederkopfwerke Bollomark
-Teufel UJJ
-Österreichische Sauerwerks (producent broni)
-PUCH (pojazdy)
-Rax-Werke (maszyny i rakiety V-2)
-Steyr (fabryka broni)
-Steyr-Daimler-Puch cartel (broń i pojazdy)
-Universale Hoch und Tiefbau (konstrukcje tuneli Loibl Pass)

Fajne marki u góry...

A zostało to

http://img.sadistic.pl/pics/d2b5138fc040.jpg

Na tym skończy i wróćmy do tematu kasku (choć niełatwo).
Jestem tu, bo wierzę, że emocje są siłą życia...
Nie jestem odpowiedzialny za emocje odbiorcy... To jego sprawa.

FlasH
Posty: 146
Rejestracja: sob sie 11, 2012
Miejscowość: Warszawa / Rzepin
Motocykl: VN800 Classic
VROC: 0

Post autor: FlasH » ndz lut 03, 2013

Tak, tak...

Obrazek

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » ndz lut 03, 2013

nikt nie ma nic sensownego do powiedzenia więc temat zamykam.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Zablokowany

Kto jest online

Jest 8 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą