Oparcie pasazera

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
GrzegorzFober
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 02, 2024
Motocykl:

Oparcie pasazera

Post autor: GrzegorzFober » pt maja 31, 2024

Witam. Potrzebuje oparcie pasażera do vn 1500 1996r. Przejrzałem całą kupę ofert i podpowiedzcie na co zwracać uwagę bo każde oparcie jest inne chodzi mi o mocowanie. Chyba że każdy rodzaj mocowania pasuje. Ale z waszego doświadczenia patrząc co lepiej? Pozd

MW-750
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 16, 2022
Motocykl: VN 800 Drifter

Re: Oparcie pasazera

Post autor: MW-750 » pt maja 31, 2024

Oparcie składa się zazwyczaj z kilku elementów: mocowania, oparcia, bagażnika i drobnych dodatków. Patrząc na zdjęcia tych elementów w różnych konfiguracjach czasami wydają się różne gdyż na jednych mają już stelaż, na innych jest samo oparcie bez stelaża, a na innych są z jakimiś dodatkami zakrywającymi mocowanie (odblaski, ozdobniki itp). Są też oparcia uniwersalne pasujące do kilku różnych modeli i czasami wymagają wywiercenia otworów mocujących w innych miejscach. Jeżeli masz FB to podaj na PW link do siebie a skontaktuję cię z moim bratem który też dostał oczopląsu widząc w wyszukiwarkach internetowych różne rodzaje i wersje a w końcu kupił miesiac temu do swojego VN1500 jakieś oparcie i skończyło się tylko na konieczności wywierceniu 2 otworów w innym miejscu - ale ogólnie wyszło przyzwoicie i spełnia swoje zadanie.

Awatar użytkownika
GrzegorzFober
Posty: 8
Rejestracja: wt kwie 02, 2024
Motocykl:

Re: Oparcie pasazera

Post autor: GrzegorzFober » czw cze 06, 2024

Witam. Czy doszła wiadomość na pw? Jakiś czas temu pisałem i nie wiem czy coś sknociłem…

MW-750
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 16, 2022
Motocykl: VN 800 Drifter

Re: Oparcie pasazera

Post autor: MW-750 » sob cze 08, 2024

Niestety nic nie dostałem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 5 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą