W czym jeździcie

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 564
Rejestracja: czw lut 03, 2011
Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
Motocykl: vulcan 1600 nomad
VROC: 0

Post autor: Ronin » pn mar 28, 2011

Ja podałem typowy strój na cruisera ,a każdy może jeżdzić w czym chce
choćby w sandałach ,żyjemy przecież w wolnym kraju i nie ma sensu dłużej komentować
tego tematu
Nikt nie steruje własnym życiem. Najlepsze, co można zrobić, to pozwolić sobą kierować tym, którzy są dobrzy, którzy cię kochają
– Orson Scott Card

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4585
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » pn mar 28, 2011

Moje doświadczenie podpowiada mi, że nie problem w niskiej, ale w wysokiej temperaturze powietrza, plus ewentualnie deszczyk (choć od deszczyku są kombinezony) i tym się kieruje w doborze ubranka
Pozdrawiam :ok:

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4585
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » pn mar 28, 2011

O i właśnie odebrałem komplecik Modeki Melville kurteczka (Pro) i spodenki. :hurra:
Czekałem prawie miesiąc, już chciałem na niemieckim aBay-u kupować, bo po pierwsze były dostępne (w Polsce nie), po drugie 100pln tańsze, ale pogadałem w sklepie i też mi puścili w podobnej cenie.
Przy okazji polecam białostocki GRES choć są przedstawicielem jamachi :obraza:, obsługa fajna i co najważniejsze motorami do pracy przyjeżdżają :yeee:

Luzak

Post autor: Luzak » pn mar 28, 2011

A jednak się zdecydowałeś !! Ja zrezygnowałem na rzecz Extremadury. Jakość i materiały właściwie te same, trochę inaczej uszyta.
Też długo szukałem bo np w Warszawie znalazłem tylko 1 sklep gdzie mieli pełną rozmiarówkę (kupowałem dla siebie i dla żony kurtkę NICA). I kupiłem. Dobry rabacik dostałem. I też niestety u przedstawiciela hondy.

W sprawie braku kurtek w sklepach napisałem nawet do Modeki i dostałem odpowiedź, że mają poślizg z zatowarowaniem i pełną oferta powinna już być dostępna po 10 kwietnia.

Wróbelek
Posty: 401
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: Słupca
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic 97r
VROC: 0

Post autor: Wróbelek » ndz kwie 03, 2011

Dzisiaj na moto-bazarze kupiłem spodnie:) Typu jeans, idealnie pasują żeby je na buty założyć wiec butów prawie nie widać;) Tylko lekko za duże są ale na mnie nie ma rozmiarów :) BO 176cm wzrostu a 56kg wagi;D

sebawaw
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 14, 2010
Miejscowość: Lublin
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

ma być wygodnie ...

Post autor: sebawaw » ndz kwie 03, 2011

Wróbelek pisze:Ja jednak kupie spodnie jak w linku podałem na początku tylko dobry rozmiar:) Bo przymierzałem wiązane spodnie i kiepsko to wyglądało z moimi butami;/ A tak jak tu dużo osób pisze to ważna jest wygoda. A w moich butach chodzi i jeździ się super(mimo że nie są to tak jak napisał Ronin kowbojki). W pozostałych ciuchach też mi wygodnie jest więc nie ma sensu żebym tracił kasę, tym bardziej że muszę kasę włożyć we Vulcana jeszcze;) Pozdrawiam i dzięki za odp. :D
Chłopie kup sobie to co uważasz za słuszne. Jazda w różnych warunkach zweryfikuje wybór. Kiedyś byłem zwolennikiem jeansów ale jednak wbiłem sie w skórzane wiązane po bokach, buty zostawiłem sobie turystyczne wysokie chirucca bo są ciepłe, mają twardą podeszwę i nie przemakają. Kurtka klasyczna Tarborowska. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy różne gusta. Skóra fajnie wygląda ale jak jest ciepło to pod nią jest gorąco, jak chłodno to jest jak lodówka. Dla mnie na zlot czy jakieś inne spotkanie mozesz przyjechać w klapkach i słomkowym kapeluszu, ważne jakim jesteś. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej , wygodnej i bezpiecznej jazdy.

sixtvs
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 02, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN900
VROC: 0

Post autor: sixtvs » ndz kwie 03, 2011

Lecho pisze:Moje doświadczenie podpowiada mi, że nie problem w niskiej, ale w wysokiej temperaturze powietrza, plus ewentualnie deszczyk (choć od deszczyku są kombinezony) i tym się kieruje w doborze ubranka
Pozdrawiam :ok:
też jestem tego zdania, jak zaczyna być zimno to najczęściej jest też ślisko i zaraz zacznie padać śnieg i deszcz i z jazdy nici.
Gorzej jak jest +30 i po mimo że komplet jest świetny i tak korci żeby jechać w sandałach :p

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 30 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 30 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą