Policjant

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
man-x
Posty: 1148
Rejestracja: ndz gru 19, 2010
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 2000 LIMITED - TAMU
VROC: 0

Policjant

Post autor: man-x » pt kwie 29, 2011

Wracam do domu swoim Picacco wieczorową porą z zakupów (market poza miastem).
Droga szybkiego ruchu - na liczniku 100. Mijam znak ograniczenie prędkości 80, zastanawiam się czy zdjąc nogę z gazu czy może jeszcze nie. Mijam tablice "obszar zabudowany" ( 50 ),no to myślę - teraz trzeba zdjąc tę nogę. W tym momencie z prawej strony wyskakuje w białej czapce z czerwoną latarką i pokazuje gdzie mam stanąc. Nie chciałem hamowac z piskiem, więc służbowy musiał dobiec jakieś 25m. Żona do mnie - coś ty baranie narobił ( czemu jej się przypomniał mój zodiak ? - nie wiem ). Otwieram okno i słyszę: - pierwszy pomiar 96, drugi pomiar 92. No to przejebane myślę - 400.- w plecy i sporo punktów.- Zapraszam do radiowozu z dokumentami. Idę jak na ścięcie. Fura - nówka (radiowóz),pachnie folią, posprzątane, poukładane, wszystko połysk. Myślę - służbista, jeszcze gorzej.Wyciągam dowód rejestracyjny, szukam osobistego i nagle słyszę - Oooo!!! VULCAN, Oooo!!! 1,6 CLASSIC ( dałem zły - a właśnie okazało się dobry dowód rejestracyjny ).Gadamy parę minut o sprzętach i całej reszcie, wchodzi do radiowozu drugi też w mundurze, a my gadamy. Patrzy na nas z otwartą gębą i milczy. Po paru minutach dostaje swoje dokumenty i szerokiej drogi - słyszę. Wracam do swojego auta i opowiadam co mnie spotkało.Mój najlepszy kolega, który siedział z tyłu -wieloletni kierowca TIRA
nie mógł uwierzyc, że tak potraktowała mnie "lotna".
Są wśród policjantów nasi koledzy, którzy zdrowo myślą o motorach. Teraz to wiem.
A co Wy na to.

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » pt kwie 29, 2011

Miałeś dużo szczęścia i trafiłeś na normalnego...
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Awatar użytkownika
mirad
Posty: 2071
Rejestracja: pn maja 31, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 2000 Classic
VROC: 32433

Post autor: mirad » pt kwie 29, 2011

Nie graj w Lotto. Wyczerpałeś limit wygranej. :hah:
Od V2 lepsze może być tylko V8!
FUCK FUEL ECONOMY !

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » pt kwie 29, 2011

Vulcanomaniak Policjant a z Ciebie - Szczęściarz
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Lacik
Posty: 2139
Rejestracja: wt sie 10, 2010
Miejscowość: Sosnowiec
Motocykl: VN2000 Limited, FJR1300
VROC: 33363

Post autor: Lacik » pt kwie 29, 2011

powinnismy zaczac wozic ze soba kalendarzyki z VKC :) zawsze to jakas legalna lapowka ;)
Ihaaaa VN750 -> VN1600 Mean Streak -> VN2000 Limited, FJR1300, Hayabusa

Duch

Post autor: Duch » sob kwie 30, 2011

więcej szczęścia u policjanta niż u żony :D "coś ty baranie narobił ( czemu jej się przypomniał mój zodiak ? - nie wiem )" :D kolega ma racje "NIEGRAJ W LOTTO"

Konrad
Posty: 4986
Rejestracja: czw mar 17, 2011
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN1700 NOMAD
VROC: 34019

Post autor: Konrad » sob kwie 30, 2011

Teraz lepiej uważaj bo nie każdy policjant to Vulcanomaniak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam Konrad

VROC #34019

Awatar użytkownika
broki
Posty: 136
Rejestracja: sob lut 26, 2011
Miejscowość: Olsztynek
Motocykl: vn 750/91
VROC: 0

Post autor: broki » sob kwie 30, 2011

Mam dwóch kumpli policjantów śmigają na :motorynka: nie Vulcany ale znają temat i z drogówki są :ok:

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » sob kwie 30, 2011

poprostu policmajster doszedł do wniosku, że piątek, ze jesteś po zakupach w markecie, ze jedziesz z żoną i już nie będzie Cię dobijał - swoje na dzień dzisiejszy wycierpiałeś
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 359
Rejestracja: pn lis 22, 2010
Miejscowość: Kołobrzeg
Motocykl: vn 700
VROC: 33150

Post autor: Artur » sob kwie 30, 2011

wyjątek potwierdza regułę ,tam też czasami zdażają się ludzie
szczęście i radość , wolność i swoboda

lukzak

Post autor: lukzak » ndz maja 01, 2011

Artur pisze:wyjątek potwierdza regułę ,tam też czasami zdarzają się ludzie
Zapewniam Wszystkich że wśród policjantów też są ludzie i to nawet w znacznej większości, i znaczna ich część jest pasjonatami motocykli, wszystkich nie tylko Kawasaki, ten trend jest szczególnie widoczny wśród właśnie policjantów ruchu drogowego. Jednakże jak w każdej grupie zawodowej, zawsze znajdzie się "czarna owca", która uważa się za władcę świata i na każdym kroku chce wszystkim o tym przypomnieć, tacy ludzie nie są lubiani nawet w środowisku policyjnym. Tacy ludzie to najczęściej "policjanci" minionej epoki (czyt. Milicja), lub za przeproszeniem młode szczyle, którzy chcą pokazać "prawo to ja i to ja stanowię prawo", a największym pochlebstwem dla niego jest gdy kierowca zwróci się do niego Panie Władzo!!! No i zdarzają się jeszcze karierowicze i przydupasy, którzy na co dzień siedzą za biurkami wydając durne decyzje, a od czasu do czasu wyjeżdżają w teren pokazać jak się robi wyniki (po trupach do celu bo najważniejsza w życiu jest statystyka). Tak więc tacy ludzie psują wizerunek policji na czym cierpią wszyscy, poza tym policjant ruchu drogowego nigdy nie będzie lubiany z uwagi iż robi co do jego obowiązków należy czyli prowadzi nadzór nad ruchem drogowym, a tylko niektórzy jak wspomniałem wyżej prowadzą rzeź na drodze.
Także tym postem i tak nikogo nie przekonam, lecz chciałem rzucić trochę obiektywizmu na w/w grupę zawodową. Bo inne urzędy jak Urząd Skarbowy i Wydział Komunikacji np. podczas rejestracji motocykla okradają nas i to w całkiem oficjalny sposób, pod pretekstem podatków od podatków, akcyz itp. i nikt na to nie narzeka.

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » czw paź 18, 2012

...a propos policjantów i ich wizerunku; na śląsku była sytuacja (policjanci zarzekają się, że to święta prawda): jechał gość dobrą furą, przekroczył limit prędkości, radiowóz na ogonie, gość dociska gaz...ale po chwili rezygnuje:
Policjant: kończy mi się służba, a za Pana wyczyny to musiałbym wniosek do sądu robić...więc jak Pan wymyśli dobre tłumaczenie, to się pożegnamy w pokoju...
Gość z dobrej fury: Panie Władzo, wczoraj mi uciekła żona z policjantem...myślałem, że chce mi pan ją oddać...
Policjant:...dobranoc!

Dlatego zgadzam się, że to w większości normalni ludzie...szczególnie Ci starsi i doświadczeni.

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » czw paź 18, 2012

A może tak propagować hasło "Policjanty na Vulcany", jak się przyjmie to mamy święty spokój ;) :D
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » czw paź 18, 2012

...powiem tak: jestem święcie przekonany, że spotkałeś na swojej drodze wielu motocyklistów/policjantów nawet o tym nie wiedząc :D a co do hasła; no nez problemu by się przyjęło, dlaczego?? bo w środowisku policjantów złą opinię mają generalnie szczyle na plastikowych szlifierkach :D

Awatar użytkownika
Goblin
Posty: 1010
Rejestracja: pt lut 25, 2011
Miejscowość: Warszawa/Rembertów
Motocykl: VN900 był EN 500C1 '96
VROC: 33392

Post autor: Goblin » pt paź 19, 2012

Zdarzenie powaliło mnie na kolana, ale faktem jest, że policjanci starszej daty są LUDŹMI. Przede wszystkim to trzeba ze spokojem podchodzić do tych wszystkich kontroli i zatrzymań. Wtedy wiele można ugrać.
Dziś trwa życie jedyne jakiego możemy być pewni, więc cieszmy się dopóki trwa.

Sławek
Posty: 3161
Rejestracja: sob cze 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Nomad 1600, VN 2000 LT
VROC: 32428

Post autor: Sławek » pt paź 19, 2012

Man-x gitarrra.
Upiekło Ci się.
To też są ludzie.

:yeee: :yeee: :yeee:
Włączam silnik, daję kopa
Za mną tylko kurz

Wesley
Posty: 275
Rejestracja: śr wrz 14, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 800 Classic
VROC: 34305

Post autor: Wesley » pt paź 19, 2012

Jadąc w ubiegłym roku w góry byłem zatrzymany w tym samym dniu 5 razy za przekroczenie prędkości, w terenie zabudowanym i nie zapłaciłem mandatu ani razu. To był dla mnie szok. Ale za to dostało od żony, która była ogromnie zdziwiona, że miałem taki fart.
Wesley

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 11 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 11 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą