sprzęgło w VN750

Awatar użytkownika
Stanany
Posty: 85
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 0

sprzęgło w VN750

Post autor: Stanany » pn cze 11, 2012

ponieważ jestem początkującym / poprzednio były moto PRL/ mam problem i jeżeli jest to możliwe to proszę o pomoc : mam problemy ze sprzęgłem ponieważ bierze mi na samej końcówce a nie mogę wyregulować a raczej n ie wiem w jaki sposób dokonać regulacji, próbowałem przy dźwigni ale to nie dało pozytywnego wyniku, próbowałem śrubą która znajduje się przy ramie motocykla lecz skutek jest mizerny. Wg mnie to sprzęgło jest dobre i się ślizga robiłem próbę i wynik pozytywny. jeżeli ktoś może udzielić mi pomocy będę wdzięczny. pozdrawiam :ok:

Awatar użytkownika
Tiszo
Posty: 893
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Stary Dybów
Motocykl: VN 2000
VROC: 32243

Re: sprzęgło w VN750

Post autor: Tiszo » wt cze 12, 2012

Jeżeli bierze u góry to pewno do wymiany są tarcze wraz z sprężynami, może pomoże wymiana oleju na Motul na chwilę. Najlepiej rozbierz i zobacz jeżeli masz przypalone przekładki też się tak będzie działo. Jeżeli chcesz nim pojeździć dłużej proponuję zakup przekładek ( jakieś 30 zł za szt ), tarcze ( ok 240 komplet ) i sprężynki ( jakieś 60 zł komplet )

Awatar użytkownika
Stanany
Posty: 85
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Łódź
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 0

Post autor: Stanany » wt cze 12, 2012

dzięki za podpowiedź spróbuję rozebrać i zobaczyć co się dzieje :ok:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 8 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą