Poznań

Awatar użytkownika
CzarnobrodyWieszcz
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 15, 2024
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Vn 800

Poznań

Post autor: CzarnobrodyWieszcz » śr maja 29, 2024

Witam, mam problem kupiłem dopiero co motor i wszystko było ok jak na swoje lata, ale ostatnio jak wróciłem z pracy (było dość gorąco) jak zaparkowałem i wyłączyłem natychmiast zaczął wyciekać zielony płyn, wypłynęło go dość sporo. Czy znacie jakiś dobry serwis w Poznaniu, najlepiej w okolicach piątkowa, albo macie jakiś pomysł co mógłbym samemu zrobić.

Ps.
Zaczęło wyciekać za silnikiem, widać że mokro było dość wysoko jakby pod akumulatorem, albo w pobliżu trudno było zajrzeć.

Ps. 2
Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o mechanikę motocyklową, to moje pierwsze Moto odkąd skończyłem prawo jazdy (12 lat temu)

Awatar użytkownika
Jurek
Posty: 1230
Rejestracja: czw cze 07, 2012
Miejscowość: Sulejówek
Motocykl: VN 800 classic "Samuraj"
VROC: 35044

Re: Poznań

Post autor: Jurek » czw maja 30, 2024

A nie zapaliła się w międzyczasie kontrolka temperatury?

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1134
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Poznań

Post autor: Tex66 » pt maja 31, 2024

A może zacznij od Powitalni, możliwe że wtedy będą pomocne komentarze.
Kilku zarejestrowanych Kolegów którzy mają lub mieli VN 800 czytało ten post między 7.00 a 8.30 (później też), więc pewnie coś na rzeczy jest.
Tex66

franc1213
Posty: 445
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: Poznań

Post autor: franc1213 » pt maja 31, 2024

Tex66 popieram :yeee:
Franek

Awatar użytkownika
Wydminianin
Posty: 530
Rejestracja: ndz mar 06, 2016
Miejscowość: Wydminy (na Mazurach)
Motocykl: VN2000 Classic LT '07 Honda Deauville 650 '03
VROC: 0

Re: Poznań

Post autor: Wydminianin » sob cze 01, 2024

Moje nic nie znaczącym poparcie dla Tex66 w tym temacie :clap: również publikuję 😁
Jarek
NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W NIEDZIELE!!!

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1134
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Poznań

Post autor: Tex66 » sob cze 01, 2024

Koledzy,
Tu nie chodzi o poparcie tego co piszę, chociaż miło jest przeczytać, że nie jest się tym jedynym złym na Forum.
Zobaczcie, chociaż takich przypadków są setki czy tysiące na Forum, …………… ktoś zakłada post, zasugerowałem aby Autor postu się przywitał ze wszystkimi, chociaż nie jest to wymóg obligatoryjny i konieczny ale na pewno byłoby ładnie. Pomijając zwroty zawarte w poście „mam problem” czy „macie jakiś pomysł”, to dla kolegi ujmą jest właśnie przywitanie się i napisanie kilku słów o sobie.
Następnie przez kolejne trzy dni się nie loguje, oczywiście że nie musiał, myśląc zapewne że będzie wysyp komentarzy pełnych schematów i grafiki które i tak sobie przeczyta jak większość postów i komentarzy na całym Forum.
I tu się zdziwił ………..
Zaznaczył w poście, że „Jestem totalnie zielony jeśli chodzi o mechanikę motocyklową”, takim osobom zaczynającym przygodę z Vulcanem bez względu na model jeżeli czas pozwala staram się pomóc i nawet wcześniej przygotowałem możliwe rozwiązanie poparte grafiką – gdzie szukać przyczyny i dlaczego tak się stało.
Wrzucam jedynie mały wycinek tego, aby dało to koledze do myślenia, bo przeczyta to prędzej czy później nawet bez logowania.

Obrazek
Tex66

Awatar użytkownika
CzarnobrodyWieszcz
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 15, 2024
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Vn 800

Re: Poznań

Post autor: CzarnobrodyWieszcz » czw cze 06, 2024

Dziękuję bardzo z odzew i sugestie :) właśnie odwiedziłem powitalnie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 4 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą