AWARIA ??? czy co?

Drako30
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 30, 2012
Miejscowość: Gostyń
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Post autor: Drako30 » pn sie 26, 2013

problem w tym że niby jest zalany tym samym olejem ale reki ie dam oddać bo dla mnie motul 5100 jest kiepski wole 7100 ale zalałem nim bo niby taki był

ludek
Posty: 360
Rejestracja: czw lut 03, 2011
Miejscowość: Słupsk
Motocykl: VN2000
VROC: 34580

Post autor: ludek » pn sie 26, 2013

Drako30 pisze:po czym poznałeś że to uszczelniacze zaworowe a nie pierścienie olejowe ???
sam to będziesz wymieniać ?
ja zastanawiam się kogo by tu uczciwego i znającego na rzeczy znaleźć żeby postawić mojego vn 2000 na nogi
no właśnie taki co wydaje mi się, że mnie nie oszuka mi powiedział ;) i on to będzie robił.
Stwierdził, że to najbardziej prawdopodobna przyczyna. Teraz mam jak Ty 5100 motula (i to jak się później dowiedziałem trochę zleżałego, był w promocji z pastą polerską), wcześniej pełen syntetyk Repsola i też go siorbał. Mój na pewno kopci na postoju nie zauważyłem, ale jadący za mną potwierdzają zgodnie, że przy gwałtowniejszym odejściu widać dym. Do samochodu wlałbym ciut gęściejszy ale w moto pewnie będą problemy ze sprzęgłem.

Drako30
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 30, 2012
Miejscowość: Gostyń
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Post autor: Drako30 » pn sie 26, 2013

ciekawe ile taka wymiana uszczelniaczy by w serwisie kosztowała zastanawiam się nad oddaniem go żeby zobaczyli ale boje się kosztów masakrycznych ...

Rikardo
Posty: 80
Rejestracja: czw kwie 12, 2012
Miejscowość: Jarosław
Motocykl: VN 900 classic
VROC: 0

Post autor: Rikardo » wt sie 27, 2013

Drako30 pisze:czyli co proponujecie kupić olej i jeszcze raz go zalać ?

przed wymianą oleju nie było ubytków ..
W takim razie jak go po wymianie nie przegrzałeś to zaczął bym od wymiany oleju gdyż mogłeś najzwyczajniej trafić na podróbę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 11 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 11 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą