vn2000

grabek
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 23, 2012
Miejscowość: Kudowa city
Motocykl: vn 2000
VROC: 0

vn2000

Post autor: grabek » pn cze 25, 2012

witam jeszcze raz może tu mi się uda. Wybaczcie jestem świeży tzn. od wczoraj. Trochę się jeszcze motam ale mam pytanie do właścicieli VN2000 czy są jakieś istotne różnice między vn2000 wersją europejską a amerykańską ? Po za tymi , które ogólnie wiadomo tzn podświetlane kierunki inny moment obrotowy itp. Gość do którego jedziemy po moto do Holandii twierdzi , że został on kupiony w salonie Kawasaki w NL a więc skoro tak to dlaczego stan licznika podany jest w milach ??Czy to nie ma znaczenia ? I czy w eksploatacji i częściach ma to znaczenie jaka to wersja ? Lub zapytam inaczej czy lepiej jest kupić wersje eu czy us ? Proszę o odp. Dziekuję. :pedzi:

Awatar użytkownika
mirad
Posty: 2071
Rejestracja: pn maja 31, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 2000 Classic
VROC: 32433

Post autor: mirad » śr cze 27, 2012

Coś jest tutaj:

http://www.vulcaneria.pl/viewtopic.php?t=1453

Różnice w częściach będą wynikały z różnic konstrukcyjnych. Numeracja US i UE różna, tak twierdzi serwis w PL, ale to nie problem.
Licznik w milach? Trzeba zapytać właściciela. Warto poznać VIN i poszukać danych na necie, mogą być w danych amerykańskich jeśli jest z importu.

:yeee:
Od V2 lepsze może być tylko V8!
FUCK FUEL ECONOMY !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 15 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 15 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą