Prędkościomierz vn750

kawa1972
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 07, 2010
Miejscowość: Turek
Motocykl: vn750
VROC: 0

Prędkościomierz vn750

Post autor: kawa1972 » sob sie 07, 2010

Witam Wszystkich serdecznie mam pytanko czy jest komuś znany adres telefon lub cokolwiek co pozwoliło by mi zakup używanego prędkościomierza może być nawet uszkodzona obudowa potrzebuje środek a dokładnie dwa małe cybanty (jakieś tam magnesy) z góry dzięki i życzę jeszcze nakręcenia miliona kilometrów jeszcze w tym sezonie

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Re: Prędkościomierz vn750

Post autor: Abrams » ndz sie 08, 2010

kawa1972 pisze:Witam Wszystkich serdecznie mam pytanko czy jest komuś znany adres telefon lub cokolwiek co pozwoliło by mi zakup używanego prędkościomierza może być nawet uszkodzona obudowa potrzebuje środek a dokładnie dwa małe cybanty (jakieś tam magnesy) z góry dzięki i życzę jeszcze nakręcenia miliona kilometrów jeszcze w tym sezonie
Zapytaj kolegę "Tiszo" może ci poda namiar do gościa z łodzi
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

grzegorz 67
Posty: 12
Rejestracja: pn paź 18, 2010
Miejscowość: lubuskie
Motocykl: VN 750
VROC: 0

Post autor: grzegorz 67 » czw mar 10, 2011

Witam wszystkich forumowiczów jestem świeżym posiadaczem VN 750 i mam problem z prędkościomierzem po wymianie oświetlenia licznika wskazuje metry i przejechane km ,nie wskazuje prędkości.Linka wchodzi według mnie do końca i zaskakuje w gnieździe ślimaka przy kole bo jak kręcę kołem to linka się obraca . Co może być przyczyną braku wskazania prędkości jazdy? Czy może linka jednak nie wchodzi do końca w zegarze?Nawet przy użyciu wiertarki brak jest wskazań prędkości.

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » pt mar 11, 2011

grzegorz 67 pisze:Witam wszystkich forumowiczów jestem świeżym posiadaczem VN 750 i mam problem z prędkościomierzem po wymianie oświetlenia licznika wskazuje metry i przejechane km ,nie wskazuje prędkości.Linka wchodzi według mnie do końca i zaskakuje w gnieździe ślimaka przy kole bo jak kręcę kołem to linka się obraca . Co może być przyczyną braku wskazania prędkości jazdy? Czy może linka jednak nie wchodzi do końca w zegarze?Nawet przy użyciu wiertarki brak jest wskazań prędkości.
Polecam powitalnię na początek a potem na pewno ktoś coś podpowie

http://vulcaneria.pl/viewforum.php?f=5
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

grzegorz 67
Posty: 12
Rejestracja: pn paź 18, 2010
Miejscowość: lubuskie
Motocykl: VN 750
VROC: 0

Post autor: grzegorz 67 » pt mar 11, 2011

Jakoś poradziłem sobie z problemem była źle założona wskazówka na igłę.Wcześniej pod innym tematem wspomniał"Starszy" jednak w VN 750 ,żeby rozebrać zegar trzeba lekko pokiereszować chromowany pierścień zabezpieczający licznik ale chyba to lepsze niż zakup nowego zegara.Skorzystałem z porady i jest o.k. Można łatwo to sprawdzić obracając śrubokręt (oczywiście malutki)w gnieździe linki widać wtedy jak wskazówka lekko drga.U mnie przed naprawą stała jak zamurowana.Dzięki!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 11 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 11 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą