coś pierdzi ? 750

Awatar użytkownika
TOYOR
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 01, 2011
Miejscowość: Łaziska Górne
Motocykl: Vulcan 750
VROC: 0

coś pierdzi ? 750

Post autor: TOYOR » ndz lut 06, 2011

Witam
{jestem jeszcze dość zielony}
Dzisiaj odpalam moto i co słyszę? Jakieś pierdzenie z prawej strony z takiego króćca w głowicy. wykombinowałem że to mi wypadła zaślepka [korek]z tego króćca .Jak ją wsadziłem to moto się uciszył
mam pytanie czy to jest orginalnie tak jest, czy też jakieś kombinacje sprzedawcy?

Awatar użytkownika
Tiszo
Posty: 893
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Stary Dybów
Motocykl: VN 2000
VROC: 32243

Re: coś pierdzi ? 750

Post autor: Tiszo » ndz lut 06, 2011

TOYOR pisze:Witam
{jestem jeszcze dość zielony}
Dzisiaj odpalam moto i co słyszę? Jakieś pierdzenie z prawej strony z takiego króćca w głowicy. wykombinowałem że to mi wypadła zaślepka [korek]z tego króćca .Jak ją wsadziłem to moto się uciszył
mam pytanie czy to jest orginalnie tak jest, czy też jakieś kombinacje sprzedawcy?
Do końca nie wiem o co chodzi, ale jeżeli jest to co myślę to tak ma być, oczywiście są wersje bez tego zwanego króćcem. Znajduje się tam membrana do końca nie doszedłem jak to działa ale po zagrzaniu silnika idzie tamtędy powietrze ciepłe ( jeżeli mówimy o tym samym ) które otwiera termostat pod siedzeniem.
Najlepiej wstaw tego fotkę to na pewno dowiesz się wszystkiego.

Awatar użytkownika
TOYOR
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 01, 2011
Miejscowość: Łaziska Górne
Motocykl: Vulcan 750
VROC: 0

Post autor: TOYOR » pn lut 07, 2011

Witam.
Niestety nie mam możliwości zrobienia foto,ale mogę bardziej opisać
w przednim cylindrze znajduje się to za filtrem powietrza, natomiast w tylnim nad wydechem kazdy z nich jest przykeęcany bodajże dwoma śrubami 6".książka serwisowa pisze w katalogu części jakoś tak: CAP,REED VALVE
GASKET,REED VALVE

może to trochę pomoże.

[ Dodano: Nie Lut 20, 2011 ]
Tiszo coś w tym jest. bo jak widze wna innych foto w gogle t widze że idą z tego króćca jakieś wężyki w stronę siedzenia. ale co to kurde jest?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 21 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 21 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą