vn2000

grabek
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 23, 2012
Miejscowość: Kudowa city
Motocykl: vn 2000
VROC: 0

vn2000

Post autor: grabek » ndz cze 24, 2012

witam jeszcze raz może tu mi się uda. Wybaczcie jestem świeży tzn. od wczoraj. Trochę się jeszcze motam ale mam pytanie do włścicieli VN2000 czy są jakieś istotne różnice między vn2000 wersją europejską a amerykańską ? Po za tymi , które ogólnie wiadomo tzn podświetlane kierunki inny moment obrotowy itp. Gość do którego jedziemy po moto do Holandii twierdzi , że został on kupiony w salonie Kawasaki w NL a więc skoro tak to dlaczego stan licznika podany jest w milach ??Czy to nie ma znaczenia ? I czy w eksploatacji i częściach ma to znaczenie jaka to wersja ? Lub zapytam inaczej czy lepiej jest kupić wersje eu czy us ? Proszę o odp. Dziekuję. :pedzi:

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » ndz cze 24, 2012

Kurcze znowu na mnie trafiłeś, niestety nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, ale:
1. Weź poprawkę, że jest weekend, ludzie przeważnie gdzieś wyjechali i są daleko od kompa, albo mają ciekawsze zajęcia
2. Masz jeszcze parę dni
3. Rozumiem, że Cie "nosi", każdy tak reaguje przed zakupem "nowego" sprzęta, ale troszkę cierpliwości
4. Nie spotkałem się jeszcze, aby forumowicze komuś nie pomogli, daj im szansę
:ok:
:ok:
:ok:
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

grabek
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 23, 2012
Miejscowość: Kudowa city
Motocykl: vn 2000
VROC: 0

Post autor: grabek » ndz cze 24, 2012

no własnie a ja siedze w domu bo nie ma czym jeżdzić. W tgodniu zaglądne. A Ty widze też nie w podróży...Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 8 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 8 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą