Pytania odnosnie VN 800

Wróbelek
Posty: 401
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: Słupca
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic 97r
VROC: 0

Post autor: Wróbelek » sob sie 07, 2010

aha;/ bo w sumie chce miec glosne wydechy wiec mowie nie ma sensu jechac regulowac i potem robic wydechow bo 2razy bym musial jechac regulowac a tak to bym w pon wybebeszyl i we wtorek regulacja:) Tylko nikt nie chce mi napisac jak je wybebeszyc!!! :yeee: :twisted:

Wróbelek
Posty: 401
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: Słupca
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic 97r
VROC: 0

Post autor: Wróbelek » ndz sie 08, 2010

juz wybebeszylem a po zmianie swiec motor wogole nie kopci:) tamten facet mowil ze 2sezony jezdzil na tamtych swiecach:) Mozna zamknac temat:) I witam i pozdrawiam wszystkich z tego forum:)

siwypfk
Posty: 26
Rejestracja: śr sty 26, 2011
Miejscowość: Koluszki
Motocykl: VN 800 A
VROC: 0

Post autor: siwypfk » śr sty 26, 2011

Bawił sie może ktoś juz w gaźniczku VN 800?? kupiłem moto miesiąc temu i mam wrażenie ze nie są org. dysze moto było z wydechem Silvertail, może zna ktoś wielkości oryginalnych dysz w VN 800??
Z góry dzieki za info

[ Dodano: Sro Sty 26, 2011 ]
siwypfk pisze:Bawił sie może ktoś juz w gaźniczku VN 800?? kupiłem moto miesiąc temu i mam wrażenie ze nie są org. dysze moto było z wydechem Silvertail, może zna ktoś wielkości oryginalnych dysz w VN 800??
Jeszcze pytanie odnośnie napędu na jakich zębatkach jeździcie?? tzn ilość zębów?? znalazłem test na jakiejś amerykańskiej stronce (mam wykres moge przesłać) odnośnie modyfikacji na układzie napędowym, ząb na przedniej to 250 obr/min ząb na tylnej to ok 100 obr/min. Wykres przedstawia wartości roznych zestawień zębatek przy róznych prędkościach.

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » śr sty 26, 2011

Przy pustym wydechu, dysze standardowe jedynie regulowany gaźnik minimalnie, do VN800 po 2000 roku nie ma zestawów dynojeta, ciężko przerabiać

Przełożenie standardowe dla Classica 17/42 w A jest do 46/16

Proponowali mi 40 na tyle ale nie miałem okazji przetestować.
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

siwypfk
Posty: 26
Rejestracja: śr sty 26, 2011
Miejscowość: Koluszki
Motocykl: VN 800 A
VROC: 0

Post autor: siwypfk » czw sty 27, 2011

Abrams pisze:Przy pustym wydechu, dysze standardowe jedynie regulowany gaźnik minimalnie, do VN800 po 2000 roku nie ma zestawów dynojeta, ciężko przerabiać

Przełożenie standardowe dla Classica 17/42 w A jest do 46/16

Proponowali mi 40 na tyle ale nie miałem okazji przetestować.
A iglice ruszałeś czy też fabrycznie??
Co do napędu to ja kupiłem 18/40 w stanach bardzo sobie chwalili to przełożenie, jak tylko śniegi zejdą, napisze jak sie ma sprawa w praktyce

[ Dodano: Wto Lut 01, 2011 ]
Panowie zeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu, może ktoś regulował skład mieszanki przy VN 800?? mam pytanie czy z założonym filtre jest jakaś możliwość dostać sie do tej śruby? bo ona znajduje sie na samym dole gaźnika? czasem kichnie mi w gaźnik swiece nowe, mysle ze skład mieszanki bo na ssaniu oki

JAGUAR
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 12, 2011
Miejscowość: Legnica
Motocykl: LTD 750
VROC: 0

Podepnę się :) co do vn800

Post autor: JAGUAR » sob mar 12, 2011

WITAM Was wszystkich szacownych w Vulcanerii mam zamiar kupic za 4000zl vn800 z 95' ale facet sprzedajacy cos mi gada, ze ma klopoty z wrzuceniem drugiego biegu. Proszę o pomoc czy warto w to wchodzic, czy to duży problem, czy straszne koszty i kazano mi Was szanownych zapytac czy w skrzyni biegow jest automat czy na wodzikach. Prosze o PILNE odp. moj nr tel. 505691563 prosze nawet o smsa - moto wstepnie zamowiony. Odp smsowe piszcie bez oporow co do poznej pory.

Luzak

Post autor: Luzak » sob mar 12, 2011

Na pierwszy rzut oka to cena coś "bardzo atrakcyjna". Pojedź i zobacz moto. Na telefon się nie kupuje - szkoda 4 koła wybecelować jak później kolejne 3 zostawisz w serwisie.

JAGUAR
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 12, 2011
Miejscowość: Legnica
Motocykl: LTD 750
VROC: 0

Post autor: JAGUAR » ndz mar 13, 2011

"LUZAK" ja nic nie kupuje po normalnyych cenach :) ja merca E250TD mam za 900E full opcja. Chodzi mi czy te klopoty z 2. biegiem to powazna sprawa i kosztowna czy tylko kwestia czasu i miejsca. Czy w skrzyni jest jakis automat czy biegi na wodzikach. PROSZE O PILNE inf czy to duze koszty naprawa tego drugiego biegu albo informacje, ze tu nikt nie wie jak tam w srodku w skrzyni biegow to wyglada. POzdrawiam

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4597
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » ndz mar 13, 2011

JAGUAR pisze:"LUZAK" ja nic nie kupuje po normalnyych cenach :) ja merca E250TD mam za 900E full opcja. Chodzi mi czy te klopoty z 2. biegiem to powazna sprawa i kosztowna czy tylko kwestia czasu i miejsca. Czy w skrzyni jest jakis automat czy biegi na wodzikach. PROSZE O PILNE inf czy to duze koszty naprawa tego drugiego biegu albo informacje, ze tu nikt nie wie jak tam w srodku w skrzyni biegow to wyglada. POzdrawiam
:shoking:
Jeszcze jakieś życzenia?

VKC
Posty: 3177
Rejestracja: czw kwie 08, 2010
Motocykl:
VROC: 0

Post autor: VKC » ndz mar 13, 2011

Piwo Ci Jaguar postawimy może ? ... :boje:

Luzak

Post autor: Luzak » ndz mar 13, 2011

Panowie, odpowiadać ale już bo się Kolega jeszcze zdenerwuje :hammer:

PS. Jaguar, zmień sobie nick na "merc E250TD za 900E full opcja".

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4597
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » ndz mar 13, 2011

Zara, chwileczkę.
A dzień dobry kto powie? młodzież słucha, ona się uczy.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
JAGUAR pisze: i kazano mi Was szanownych zapytac
:oki: :pije:

Awatar użytkownika
Krasnal
Posty: 2148
Rejestracja: sob kwie 24, 2010
Miejscowość: UK & Piotrków T.
Motocykl: Kawasaki VN2000 "lalunia"
VROC: 32105

Post autor: Krasnal » pn mar 14, 2011

Papaj pisze:Piwo Ci Jaguar postawimy może ? ... :boje:
normalnie chyba dwa beda malo... :picie:
...spróbujmy byc szczesliwi, chocby po to, by swiecic innym przykladem...

+44 7540233074

JAGUAR
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 12, 2011
Miejscowość: Legnica
Motocykl: LTD 750
VROC: 0

Post autor: JAGUAR » pn mar 14, 2011

PRZEPRASZAM za niecierpliwosc i moze obrazliwy ton. Jest okazja staram sie z niej skorzystac. Za piwo dziekuje - nie pije alkoholu, nawet szampana. Co do postow pisze kiedy wiem. Dziwi mnie odpowiedz, ze lepiej poszukac drozszy lepszy bo w tego za 4 tys wloze 3tys zl ale tak na serio to daje 7 tys zl a na allegro model rok mlodszy proponowany jest za 12,5tys zl - to i tak mi sie oplaca??? czy zle obliczam. Ja sam duzo robie przy swoim moto poczawszy od gadzetow skorzanych po mechanike i elektryke. Jeszcze raz przepraszam za niecierpliwosc. Jeszcze co do niku - jak juz to moze powinienem zmnienic na BIEDAK - bo kupuje taniej. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MUKA
Posty: 8374
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vn 1500 Classic tourer
VROC: 0

Post autor: MUKA » pn mar 14, 2011

Z tego co wiem jeszcze nie było u Nas tematów związanych z skrzynią biegów, jakoś się jeszcze nikomu nie posypała (i dobrze).
Fajnie by było jakbyś najpierw odwiedził powitalnie, napisał Nam o sobie parę słów itp.
Lepiej by się gadało :mrgreen: :yeee:
Rodzina, Klub, Barwy, Honor.

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » pn mar 14, 2011

za 4tyś jego stan może nie być powiedzmy najlepszy jaki ma przebieg ? jesli duży to masz rożrząd do wymiany koszt łańcuchów i orginalnych uszczelek to ponad 1200zł , skrzynie pewnie jdzie zrobić z używanych cześci , dolicz do tego napęd , opony może tarcze i sprzegło (ty nie polecam urzywki a nowe to ponad 2000tys)a zrobisz to wszystko to i tak nie ma gwarancji że cos nie kleknie po drodze. Ja w okazje nie wierze sam kupiłem merca w210 e240 tanio a i tak 3000tys wsadziłem więc mnie wyszedł po normalnej cenie rynkowej

Eden

Post autor: Eden » pn mar 14, 2011

Andreas pisze:za 4tyś jego stan może nie być powiedzmy najlepszy jaki ma przebieg ? jesli duży to masz rożrząd do wymiany koszt łańcuchów i orginalnych uszczelek to ponad 1200zł , skrzynie pewnie jdzie zrobić z używanych cześci , dolicz do tego napęd , opony może tarcze i sprzegło (ty nie polecam urzywki a nowe to ponad 2000tys)a zrobisz to wszystko to i tak nie ma gwarancji że cos nie kleknie po drodze. Ja w okazje nie wierze sam kupiłem merca w210 e240 tanio a i tak 3000tys wsadziłem więc mnie wyszedł po normalnej cenie rynkowej
cholera za trzy miliony to musiał być jakis rarytas

chyba że mercedes mclaren f1

:yeee: :yeee:

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » pn mar 14, 2011

nie bąc taki cwaniak, :fuck: 3tys zł polskich

Wróbelek
Posty: 401
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: Słupca
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic 97r
VROC: 0

Post autor: Wróbelek » pn mar 14, 2011

Jaguar może pomoże ci książka serwisowa(na forum jest link do pobrania). Zobaczysz czy dasz rade zrobić. Co do kosztów które trzeba włożyć to zależy od stanu.

Awatar użytkownika
mrblack
Posty: 99
Rejestracja: wt lip 13, 2010
Miejscowość: Mazuria
Motocykl: AWO Simson ver. Military
VROC: 0

Post autor: mrblack » pn mar 14, 2011

Siemanko :mrgreen:

Powiem krótko:

Może być kupa :mrgreen: .

Ja swój 1500 kupiłem w zejebistej cence 7 tysi i shit drugie tyle poszło w pindu na części bo większość tylko oryginały !! A jak policzę dodatki to hohohoo ........ I sam większośc robiłem z kumplem .... No service :hammer: !

Tak więc kupuj i ciesz się :P

Ale nie martw się doradzimy, pocieszymy :keep: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. No chyba, to fuks jakiś ale ?? ?? ?? .....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 17 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą