jeździełem dzisiaj ;-))))))

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Konrad
Posty: 4986
Rejestracja: czw mar 17, 2011
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN1700 NOMAD
VROC: 34019

Post autor: Konrad » sob mar 26, 2011

No i zonk zestaw nie przyjechał (gość :shoot: się pomylił przy wpisywaniu zamówienie i zamiast zestawu naprawczego pompy przyjechał zestaw naprawczy zacisku) na dworze biało jak nie urok to przemarsz wojska :wall: ale i tak pędzę dzisiaj do garażu nawet bez pompy odpalę moto żeby było gotowe jak już pompeczkę naprawię a wtedy :motonita: :yeee:

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 3249
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Warszawa-Wilanów
Motocykl: VN 1500 Nomad, VN 2000 Diablo Black
VROC: 25311

Post autor: Piotr » sob mar 26, 2011

Mam pytanko, czy zdaża Wam się jak zatankujecie pod korek, że przez otwór od zamka w korku wlewu wylatuje benzyna? U mnie tak jest i nie wiem czy to naormalne.
Bedę wdzięczny za informację w tym temacie.
VROC#25311

--- www.v-moto.pl części ,akcesoria, oleje, filtry... do VN-ów ---

http://www.steelrosesmcsouthside.pl

pink-f
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Łódź
Motocykl: był EN 500C "98
VROC: 32047

Post autor: pink-f » sob mar 26, 2011

Nie zauważyłem tego u siebie, a lubię mieć pod korek.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » sob mar 26, 2011

u mnie też nie wylatuje.

u mnie też, jeszcze nigdy, nie włączyła się lampka rezerwy :cooly:
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 564
Rejestracja: czw lut 03, 2011
Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
Motocykl: vulcan 1600 nomad
VROC: 0

Post autor: Ronin » sob mar 26, 2011

wina uszczelki ,należy ją wymienić czasami wystarczy gumowy oring który załatwia
sprawę.
Nikt nie steruje własnym życiem. Najlepsze, co można zrobić, to pozwolić sobą kierować tym, którzy są dobrzy, którzy cię kochają
– Orson Scott Card

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 3249
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Warszawa-Wilanów
Motocykl: VN 1500 Nomad, VN 2000 Diablo Black
VROC: 25311

Post autor: Piotr » sob mar 26, 2011

W 800-setce nie miałem nic takiego a lałem zawsze pod korek, natomiast w tym tak się robi i nie wiem czy to norma czy coś jest nie tak, może to dlatego że jest na wtrysku i wytwarza się większe podciśnienie w zbiorniku, dzieje się tak tylko w czasie jazdy jak dodam gazu.
VROC#25311

--- www.v-moto.pl części ,akcesoria, oleje, filtry... do VN-ów ---

http://www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
Piotr_Classic
Posty: 2566
Rejestracja: pn cze 21, 2010
Miejscowość: Madryt
Motocykl: HD Street Glide
VROC: 32438

Post autor: Piotr_Classic » sob mar 26, 2011

HA !! !! !!
a ja miałem dzisiaj w :dupa: śnieg i zimno :hurra: :hurra: :hurra:
wymieniłem płyny ustrojowe, akumulator naładowałem, prędkościomierz naprawiłem, sakwy zamontowałem, amortyzatory troszkę wcześniej wymieniłem i jaaaaaazda !!!

jeździłem dzisiaj :hurra: :hurra: :hurra:

Szanowne Panie, mili Panowie niniejszym ogłaszam iż sezon motocyklowy na Bielanach został rozpoczęty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Długi Lech
Posty: 1000
Rejestracja: ndz lis 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: EN 500 C3
VROC: 33639

Post autor: Długi Lech » sob mar 26, 2011

Witam wszystkich. Pochwalę się i ja. Mimo bardzo zimnego wiatru, w Białymstoku była niska temperatura choć świeciło słoneczko, nie mogłem się już oprzeć, aby nie pojeździć. Motocykl co prawda uruchomiłem po śnie zimowym juz tydzień temu, ale jazda odbyła się dopiero dzisiaj. Trzy godziny jazdy po mieście. ALE FRAJDA PO 20 LATACH !!!!!!!! HURRRRAAAAAAA. nawet udało mi się nie zaliczyć gleby i szczęśliwie wrócić do domku :) Kurtka skórzana spełniła swoje zadanie,
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/696 ... f610b.html
gorzej było tam niżej. Dzinsy to nie najlepszy strój na taka pogodę, musiałem ratować się ortalionem pod dżinsy :) dopóki nie sprawie sobie czegoś lepszego. Chyba jednak skórzane spodnie to byłoby TO.

Awatar użytkownika
oktogon
Posty: 2154
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: BMW K1200RT
VROC: 31527

Post autor: oktogon » ndz mar 27, 2011

Przyznawać się kto dzisiaj śmigał po Łodzi :mrgreen: Jak wracaliśmy z Kasią to koło 17 na Rzgowskiej w stronę centrum pomkneła 800-setka i zdaje się 750-tka (tu nie jesem pewien) , chyba ze to nikt z forumowiczów :mrgreen:
_____ VROC 31527 _____

crazytomi
Posty: 688
Rejestracja: śr wrz 15, 2010
Miejscowość: Świdnik
Motocykl: VN 1700 VOYAGER
VROC: 32896

Post autor: crazytomi » ndz mar 27, 2011

Zrobiłem sobie dzisiaj wycieczkę bo przez okno było tak pięknie słonecznie, miałem się przejechać do kumpla ok 10 km ale nie odbierał to zgadałem się z brejdakiem z Chełma co ma plastika CBR600, nie ubrałem się za ciepło, nie zabrałem kominiarki i szybki do kasku i to był błąd, choć i tak najsłabszym punktem były palce, zwłaszcza prawej dłoni. Zataraniałem jakoś bo wstyd zawrócić, na samej blendzie i chuście i zimno mi było w skronie, zrobiłem sobie 2 małe postoje i jakoś 60 km przeleciało. W Chełmie nawiedziłem 2 Lidle i kupiłem pas nerkowy za 22 zł, czuć było różnicę jak wracałem. Brejdak zdziwiony, że taki motorek potrafi ładnie odchodzić bo sobie troszkę pojeździliśmy, ogólnie ma plastika ale podobają mu się klasyczne motorki, zawiedziony był tylko, że na jago sprzęta nikt się w zasadzie nie ogląda a tu jak jechaliśmy to się głowy odwracają, zapowiedział mi, że jak będę sprzedawał to on się pierwszy pisze :). Generalnie 150 km nawinięte w chłodzie ale było fajnie :)

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » pn mar 28, 2011

oktogon pisze:Przyznawać się kto dzisiaj śmigał po Łodzi :mrgreen: Jak wracaliśmy z Kasią to koło 17 na Rzgowskiej w stronę centrum pomkneła 800-setka i zdaje się 750-tka (tu nie jesem pewien) , chyba ze to nikt z forumowiczów :mrgreen:
Koło 17 to na Rzgowskiej ja byłem :) ale odbiłem na wysokości CZMP [jechałem od strony Tuszyna]. Tak że nie wiem czy to mnie widzieliście.

pink-f
Posty: 332
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Łódź
Motocykl: był EN 500C "98
VROC: 32047

Post autor: pink-f » pn mar 28, 2011

kazuhira pisze:Koło 17 to na Rzgowskiej ja byłem :) ale odbiłem na wysokości CZMP [jechałem od strony Tuszyna]. Tak że nie wiem czy to mnie widzieliście.
Byłeś i nie dałeś znaku :mad: Oj, nieładnie :!!!:

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » pn mar 28, 2011

pink-f pisze:
kazuhira pisze:Koło 17 to na Rzgowskiej ja byłem :) ale odbiłem na wysokości CZMP [jechałem od strony Tuszyna]. Tak że nie wiem czy to mnie widzieliście.
Byłeś i nie dałeś znaku :mad: Oj, nieładnie :!!!:
Nadrobimy :soczek: to był totalny spontan, bez telefonu zresztą bo jakoś nie pamiętałem o nim w ogóle. :haha:

Eden

Post autor: Eden » wt mar 29, 2011

kolejne 60km, samotnie dzisiaj bo jakos nikt nie mial czasu, ale bylo super

Awatar użytkownika
Kika
Posty: 412
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN 900
VROC: 0

Post autor: Kika » czw mar 31, 2011

Dzisiaj i ja rozpoczęłam sezon motocylkowy w przemiłym towarzystwie kolegów.
Nie omieszkali wytknąć mi to i owo, ale im wybaczam...bo było suuper :motorynka:

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 3249
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Warszawa-Wilanów
Motocykl: VN 1500 Nomad, VN 2000 Diablo Black
VROC: 25311

Post autor: Piotr » czw mar 31, 2011

Kasiu Oni chcieli napewno dla Ciebie jak najlepiej, ale i tak jesteś wielka że panujesz nad tym motocyklem, :ok:
VROC#25311

--- www.v-moto.pl części ,akcesoria, oleje, filtry... do VN-ów ---

http://www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
MarKov
Posty: 2479
Rejestracja: wt lip 06, 2010
Miejscowość: WARSZAWA
Motocykl: VN 1700 CLASSIC TOURER
VROC: 27362

Post autor: MarKov » czw mar 31, 2011

Kika pisze:bo było suuper
:clap:

nic dodac nic ujac oby czecsiej zanim przeniose sie w inne miejsce :clap: :motorynka: :motorynka:
MarKov
VN 1700 Classic Tourer
VN 900 Classic (był)

VROC # 27362

Awatar użytkownika
oktogon
Posty: 2154
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: BMW K1200RT
VROC: 31527

Post autor: oktogon » pt kwie 01, 2011

Bo było super, zwłaszcza ze jedziemy w trójkę a po jakimś czasie dołącza kolejny vulcan, na postoju okazało się ze Spider nie planując nic wcześniej zupelnie przypadkowo dokoptował do składu :mrgreen: I tak pykneło razem jakieś 80 km :mrgreen:
_____ VROC 31527 _____

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » pt kwie 01, 2011

Super - gratuluję miłej wycieczki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a dzisiaj piąteczek a od jutra weekendzik i więcej czasu na śmiganieeeeeeeeeeeeeeeee :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
fitter
Posty: 3035
Rejestracja: pn lut 14, 2011
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: VN900LT '10
VROC: 33352

Post autor: fitter » pt kwie 01, 2011

A ja zrobiłem sobie dzisiaj prima-aprilis i do roboty przyjechałem na moto - miny załogi bezcenne :surprise: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Życie nie powinno być podróżą do grobu, której celem jest dowiezienie atrakcyjnych i dobrze zachowanych zwłok. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć narąbany w trzy dupy, krzycząc: "ALE TO BYŁA JAZDA!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 17 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą