e-papieros

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Kasper
Posty: 2047
Rejestracja: czw mar 31, 2011
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Honda Varadero 1000XL
VROC: 0

Post autor: Kasper » pt paź 28, 2011

E-papieros to szajs tak twiedzą moi koledzy którzy tym handlują. Wytwór marketingowców i socjotechników - zresztą udany. Ja osobiście nigdy tego nie próbowałem ponieważ jeśli palić to tylko prawdziwego peta. Poza tym szkoda kasy. W grudniu będzie rok jak rzuciłem z żoną te gówno jakim są papierosy. Moja córa zrobiła symulację policzyła ile wydaliśmy na fajki przez 26lat mojego palenia. Wiem, ze to nie policzalne, ale kwota mnie powaliła. Wtedy pomyślałem co za to mógłbym kupić :oops: Stwierdziłem, ze to nałóg dla zamożnym i zamknąłem pewien etap w swoim życiu.
Mój ojciec nie mówił jak żyć, po prostu pozwolił mi przyglądać się swojemu życiu.
Clarence Budington Kelland

Awatar użytkownika
ula
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 13, 2010
Miejscowość: radzymin (mazowsze)
Motocykl: 1500 classic
VROC: 0

Post autor: ula » śr lis 02, 2011

Od czterech dni nie palę papierosów (zwykłych) da się przy tych e-fajkach wytrzymać bo to zawsze lepszy ryc niż nic ! fajnie że już w domu nie cuchnie i nawet jak ktoś przy mnie pali nie czuję chęci zapalenia papieroska. Jeśli o mnie chodzi to polecam e papierosa volish ego2.

Lucas
Posty: 596
Rejestracja: czw gru 01, 2011
Miejscowość: Kielce
Motocykl: Vulcan 1500
VROC: 34525

Post autor: Lucas » śr sty 11, 2012

"Paliłem" bo tego paleniem nie można nazwać Colins przez jakieś hmm trzy miesiące, po kryjomu popalałem normalne.
Teraz moja matka ma dwa zestawy :)
Pali e-fajkę tylko w szpitalu lub przy gościach nie palących.
Za bardzo lubię fajki, dlatego kask mam z podnoszoną szczęką :D
VROC 34525

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » sob sty 21, 2012

:) Wszystko jest dla ludzi tylko w umiarze.Mój dziadzio zmar mając 85 lat i ćmił jak pociąg, znam osobę co zmarła na raka płuc a była niepaląca .Też zamierzałem sobie to kupić ale po przetestowaniu doszedłem do wniosku że bym musiał dwa razy częściej palić jak normalnego. Są słabe nie dają to co normalny choć estetyka to ich plus. :ok:

Trufel

Post autor: Trufel » sob sty 21, 2012

Jeśli mówimy o rzuceniu fajków to powiem tak jak nie chcesz rzucić to nawet e cos tam nie pomoże ani inne pastylki i plastry , ja ćmikam od półtora roku i rzuciłem bez pomocyowych plastrów i e-papierosów . Moim zdaniem e-papierosy to kolejna rzecz aby wyciągnąc od palących siano , jedni dają się na to nabrac i palą dalej fajki a inni maja to w d...ie i pala dalej i ha :D żyją

Goman
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 23, 2012
Miejscowość: ZG
Motocykl: forty eight
VROC: 0

Post autor: Goman » pn sty 23, 2012

no to ja się podzielę spostrzeżeniami , paliłem analogi ponad 20 lat , od prawie pół roku jadą na EP i daję rade, nie zapaliłem ani jednego normala
da się, tylko trzeba od razu na dobrym sprzęcie jechać :p
motorynka->ogar->jawa 350TS->ER6F->VFR800->48

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 41 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 41 gości

Najwięcej użytkowników (383) było online sob wrz 28, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą