mini ankieta:) czyli ile masz wzrostu

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Piker

Post autor: Piker » wt wrz 20, 2011

Andreas pisze:ale tylko na voyagera, radyjko, tempomacik, cygarko i można smigac
:shoking: Czym Ty chłopie będziesz jeździł za 5-6 lat? Jak tak szybko takie wielkie maszyny Ci się nudzą :cool:
Pozostaje pozazdrościć :thumbup:

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » wt wrz 20, 2011

Andreas pisze:ale tylko na voyagera, radyjko, tempomacik, cygarko i można smigac :mrgreen:
Jassne, tak się sklada, że radyjko mam, tempomacik też, cygaro moge kupić w calodobowym......ale i tak się nie zamienię :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » śr wrz 21, 2011

jest jeszcze dużo motocykli do znudzenia, jak juz kupisz sobie motor ,pojezdzisz, to pogadamy , tez zaraz bedziesz zmieniał i to bez rużnicy duży czy mały każdy może się znudzić

Piker

Post autor: Piker » śr wrz 21, 2011

W sumie masz rację, jest tyle modeli że jest w czym wybierać. I NA PEWNO masz rację że też będę chciał zmieniać, jak zresztą wszyscy. Tylko że ten 2000 taki fajny... :D

Andreas
Posty: 543
Rejestracja: czw paź 21, 2010
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: hd ultra electra limited 103 c &night rod
VROC: 0

Post autor: Andreas » śr wrz 21, 2011

każdy fajny , nomad tez był fajny, wtedy chciałem coś szybszego, teraz bardziej luksusowego, w przyszłym roku planuje śmignąć do szkocji a to 2500km w jedną stronę na vn 2000 bym tyle bym nie wysiedział , motocykle to pasja i przedewszystkim pryjemność jesli motor przestaje cieszyć to jaki by ładny by nie był trzeba go zmienić-moim zdaniem :tube:
jesli ci się podobaa jest na sprzedaż :yeee:

Piker

Post autor: Piker » śr wrz 21, 2011

wiem, wiem że jest na sprzedaż, niestety, szkoda ale przerasta mnie finansowo :cry:
sorki, ale przez przypadek zrobiłem malutki OT. wróćmy do tematu

184 i 95 , moto na oku i w sobotę się okaże czy pasujemy do siebie. :motorynka:

norbiw12
Posty: 37
Rejestracja: ndz lip 03, 2011
Miejscowość: Kielce
Motocykl: kawasaki vn 1700 nomad
VROC: 0

Post autor: norbiw12 » śr wrz 21, 2011

ja mam 172 cm wzrostu i 75 waga,VN 750 był dla mnie OK,mean streak nie wiem czy będzie mi pasował(jeszcze nie jeździłem,stoi w garażu i czeka na kierownicę )

Trufel

Post autor: Trufel » czw wrz 22, 2011

podobno ma niezłe piernięcie :clap: :diabelek: :diabelek:

Wróbelek
Posty: 401
Rejestracja: ndz lip 25, 2010
Miejscowość: Słupca
Motocykl: Kawasaki VN800 Classic 97r
VROC: 0

Post autor: Wróbelek » czw wrz 22, 2011

ja mam 175cm wzrostu i 60kg wagi , smigam na vn 800 classic wszystko jest ok. NIe mam problemu z trzymaniem, zawracaniem itp.

kalfas
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 04, 2012
Miejscowość: Mikołów
Motocykl: VN 900 Custom 2010,
VROC: 0

Post autor: kalfas » śr sty 04, 2012

Czesc,Przemek z tej strony.
Tak jakos wspominalem ostatnio stare czasy, jak to jako licealista zazdroscilem kumplom simsonow, potem MZtek, JAW350...:) Smigali z laskami a ja na rowerku, hehe,
No i postanowilem kupic motór, a jak sie cos postanowi to nalezy byc konsekwentnym.
Najpierw czeka mie zrobienie prawka A, ale nie przewiduje klopotow, ale motor kupie chyba wczesniej albo "w trakcie" bo nie wytrzymam.
Troche sie martwilem ze ze wzgledu na moj karlecy wzrost, beda klopoty z ogarnieciem maszyny, mam 175 cm i 85 kilo, natomiast nadrabiam silowo bo sporo trenowalem judo.
Ale chcialem Wam powiedziec ze po przeczytaniu tego watka, nabralem optymizmu, bo widze ze radza sobie ludzie ponizej 170cm i dobrze jest.
Acha, narazie wymyslilem sobie VN900 Custom, i raczej sie to nie zmieni.Szukam argumentow za i przeciw.Ja mam mentalnosc ktora nie lubi zmien, tj przywiazuje sie nawet do sprzetu, stad chce motor nowy, i takie do ktorego sie przyzwyczaje, ogladam tez wieksze zelaziwo, ale 900 chyba najbardziej mi odpowiada..., skoro sprzet ma byc na lata mam pytanie do zuytkownikow jak z trwaloscia, niezawodnoscią??
Duze znaczenie ma tez wygoda jazdy, nigdzie nie zamierzam sie spieszyc, bede spokojnie se pyrkał 70-120, wazne zeby bylo przyjemnie.To bedzie moj pierwszy motor, stad oczywiscie dylemat, czy 900 jest na tyle fajna ze wystarczy do wieloletniego delektowania sie jazdą?Nie przewiduje jakichs ekstremalnie dlugich wycieczek, krece sie raczej po okolicy, czyli w promienni kilkuset kilometrow, ...,
A tak wogole to czasem zal mi starych forumowych wyg, ze w kolko musza odpowiadac na te same pytania zadawane przez nowicjuszy:)
Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
MarKov
Posty: 2479
Rejestracja: wt lip 06, 2010
Miejscowość: WARSZAWA
Motocykl: VN 1700 CLASSIC TOURER
VROC: 27362

Post autor: MarKov » śr sty 04, 2012

@kalfas

Odpowiem Ci krótko i zwięźle odnośnie wzrostu jestem "z metra cięty" i wagę mam podobną i wbrew opinią VN900 jest i tak "dużą" gabarytowo maszyną jak na swoją pojemność, co do prędkości to będziesz czerpał satysfakcję z jazdy w tym przedziale który zaznaczyłeś odnośnie komfortu ja nie narzekam a znam ludzi którzy na 900 robią trasy anglia-polska bez większych jakby to nazwać "niedogodności" :mrgreen:

Jednym słowem dobry wybór :thumbup:
MarKov
VN 1700 Classic Tourer
VN 900 Classic (był)

VROC # 27362

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3700
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » śr sty 04, 2012

kalfas pisze:Czesc,Przemek z tej strony.
Acha, narazie wymyslilem sobie VN900 Custom, i raczej sie to nie zmieni.Szukam argumentow za i przeciw.
Nie ma przeciw. :antlers: :antlers:

Bardzo wdzięczna maszyna. Do turlania sie po mieście (dojazdy do pracy), jak i do gonienia za presidentem ;). To co poprawiłem, to kanapa (aniołek na oryginalniej miał niewygodnie).

Poszukaj dobrze - sporo o tych maszynach było - również porównań w prasie motocyklowej.
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

marius
Posty: 1060
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 900 Custom
VROC: 31327

Post autor: marius » śr sty 04, 2012

W dużej mierze kalfas sam sobie odpowiedziałeś
kalfas pisze:ale 900 chyba najbardziej mi odpowiada
マリウッシュ

kalfas
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 04, 2012
Miejscowość: Mikołów
Motocykl: VN 900 Custom 2010,
VROC: 0

Post autor: kalfas » śr sty 04, 2012

dzieki za odpowidzi:)
No to sie przyznam ze jezdzilem do tej pory na rowerach i samochodami, w motorze to sie tylko domyslam gdziej jest sprzeglo,biegi, natomiast wiem gdzie manetka z gazem:)
Uczyl sie bede na nauce jazdy:)
zaplanowalem sobie ze znajde szkole gdzie maja mozliwie najciezszy motor, zeby miej wiecej moc sobie wyobrazic z czym sie zmierze, i na co zwracac uwage.
Ja jestem juz w tym wieku ze nie mam tendencji do lekcewazenia takich zabawek:)
No czytalem ze ktos z Was wymienil kanape w customie na ta z clasika, mam pytanie czy ta z clasika jest wygodniejsza i fajniejsza tylko dla tej co jesdzie z tylu, czy "rockers":) tez berdzie mial sie lepiej??
Wiecie, narazie tak sobie tylko ukladam w glowie, czytam ogladam, rajcuje sie obrazkami i klankiem ktory sie slyszy na youtube. Przymierzac sie zaczne na wiosne po pierwszych jazdach na kursie.
Takiego nowicjusza to tu chyba jeszcze nie bylo co????:)

marius
Posty: 1060
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 900 Custom
VROC: 31327

Post autor: marius » czw sty 05, 2012

kalfas pisze:Takiego nowicjusza to tu chyba jeszcze nie bylo co????:)
Każdy był najpierw nowicjuszem.
kalfas pisze: ktos z Was wymienil kanape w customie na ta z clasika, mam pytanie czy ta z clasika jest wygodniejsza i fajniejsza tylko dla tej co jesdzie z tylu
tak
マリウッシュ

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » czw sty 05, 2012

Wybór jak na nowicjusza wręcz wyborny .Pozdrawiam i udanego zakupu życzę . :ok:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą